Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitcsináljak, hogy engem...

Mitcsináljak, hogy engem vegyenek fel a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy munka helyre ahová rajtam kívül hatan is(ezt ma tudtam meg eddig rajtam kívül egy lányt tudtam) Három hete mikor bevittem az önéletrajzomat tök jól elbeszélgettem a hölgyel akivel dolgozni fogok a végére már oda jutottunk hogy én vagyok a tuti befutó de csak januártól aktuális a munka majd hívnak ez volt 3 hete és én kiváncsi voltam és bementem az üzletbe hogy érdeklődjek és mondta hogy mindenképp behívnak és "kipróbálnak" meg nehéz választaniuk meghogy az eggyik jelentkező az anyukájával jár oda de hogy ő meg csak emailbe küldte el az önéletrajzát meg hogy a többiek is csak beadták a papirjukat nem kérdeztek semmit. Szóval izgulok és nem tudom mitcsináljak már mondom annyira megdumáltam a nőt elősször hogy már azt mondta velem akar dolgozni de ma ahogy bementem mintha kicsit távolságtartóbb lett volna.

2016. dec. 27. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Adj hálát annak, hogy nem írásban kommunikáltatok, mert az első mondatod után elküldött volna a fenébe.
2016. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ki a f**aszt érdekel rajtad kívül hogy hogy írok ide mennyél azt fontoskodjál máshol te gyökér paraszt
2016. dec. 27. 20:21
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekem baromi visszataszító, ha egy jelentkező belemegy csevegésbe arról, hogy ő mennyivel jobb a többieknél... nálm ezen elbuktál volna, lehet, hogy itt is.
2016. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nem volt hogy magamat ráerőltessem😒 ez nekem is visszataszító . Teljesen hétköznapi dolgokról beszélgettünk.
2016. dec. 27. 21:05
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

3 het eltelt valasz nelkul, mar reg megvan az emberuk, csak talomban tartanak, vagy nem merik mondani, hogy nem kellesz, nehogy jelentet csinalj az uzletben.


Sokat dumaltal, vagy mit csinaltal, hogy azt irod "megdumaltam" a not?Azert mondhatta azt is finoman, hogy a tobbiek csak beadtak az oneletrajzukat, nem kerdeztek semmit, mert qurvara sok lehetett a szoveg es inkabb lerazott, "hogy veled szeretne dolgozni" csak ne tartsd fel tovabb.

2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kínszenvedés volt végigolvasni. Az írásjeleket nem kedvtelésből találták ki.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Sok mindent nem tudsz csinálni a szurkoláson kívül. Az nem jó ötlet, hogy folyamatosan a nyakukra jársz. Szóval maradj veszteg és közben azért nézegess más munkahely után is.

2016. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet rájöttek mekkora paraszt vagy az első hozzászólónak adott válszodból....
2016. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, ezt a buzgómócsing stílust semmiképp se, hogy folyton a nyakukra jársz. Valószínűleg nem téged vettek fel, csak igyekeznek finoman lekoptatni.
2016. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ki a f**aszt érdekel rajtad kívül hogy hogy írok ide mennyél azt fontoskodjál máshol te gyökér paraszt"

Ha valaha is szeretnél egy normális munkahelyet, akkor felejtsd el ezt a beszédstílust, de gyorsan.

2016. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%

Annyi tényleg a kérdező javára, hogy itt annyira sok a nyelvtan zseni, hogy az már hihetetlen. :D A kérdésre koncentráljatok, ne arra, hogy j helyett ly-t rakott vagy ilyesmi.

Másik: Muszáj érdeklődni, mert abból láthatják, hogy érdekli a dolog, hogy őt választják e? De ha azt mondták, hogy január akkor várni kell addig, mert sürgetni nem szereti senki sem ha sürgetik.

2016. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!