Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen oldalon találok jó...

Milyen oldalon találok jó álláshírdetéseket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A neten rengeteg helyen néleződöm és napi szinten 15-20 helyre elküldöm az önélterajzomat. De 100ból 1 ha visszahív. És a legutóbibba bele is buktam, mert ki se fizettek rendesen. Tudtok valami jó oldalt ahol vannak jó munka lehetőségek ? Borsod megyében kellenne nekem. A munkakör mindegy , mert manapság válogatni már nem lehet. Csak végre találjak valamit. köszi ha valaki tudna segíteni.
2010. máj. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét dolgot nem tudok ajánlani, max a tapasztalataimat tudom megosztani.


A netes hirdetések ilyenek. 100-ból 1 hív vissza, viszont sokkal gyorsabban tudod szétküldeni az önéletrajzod, illetve könnyebben is tudsz keresni rájuk. Amikor én keresetem munkát, akkor napi hírlevelet kértem a profession.hu-tól, a cvonline-hu-tól, a workania.hu-tól és a jobline.hu-tól. Ezeken az oldalakon be tudod állítani, hogy milyen fajta munkák érdekelnek, miket küldjenek. Ez idáig nagyjából bejött, napi 10-20 helyre én is elküldtem a jelentkezésem. Ez a százból egy arány nálam is jelen volt kb, de heti 1-2 interjú megvolt.

Illetve érdemes kicsit cégre/pozícióra szabni az önéletrajzot, ez 1 perc (egyik cégnek nem írsz bele valami, másik végnek valamit kiemelsz). Ja, és érdemes valami 'komoly' e-mail címet regelni, a szexicica84@freemail.hu nem a legnyerőbb.

2010. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiket leirtál oldalak 2 őn vagyok a regisztrálva. a többiről még nem halottam. köszike őket. megnézem azokat is és regisztrálok ott is. igen az email címmel egyetértek. :) külön címem van ami a nvemből áll és az kimondottan a munka miatt van csak. erre odafigyeltem. annyira rossz hogy ilyen a helyzet borsodban :S
2010. máj. 3. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is napi szinten nézem a fent említett oldalakat

Az a baj, hogy ott többnyire "chief accountant" "lean tanácsadó"

"production director"-szerű állások vannak meghirdetve...


Ezekkel az a baj, hogy minimum 5 év tapasztalatot és felsőfokú nyelvtudást vár el...


Ha konkrétabb ajánlatokra vágysz, nézegesd a munkaügyi központ honlapját


[link]


(jelenleg nem működik valami miatt, de hamarosan biztos megjavul)

2010. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!