Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy kezdő...

Mennyit kereshet egy kezdő Java fejlesztő Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy Java fejlesztő maximum fél éves tapasztalattal mennyit kereshet Budapesten?


A következő technológiákat ismerem: Hibernate, Spring, JavaFX, JavaEE, Maven.

Természetesen a Java-t és SQL-t is ismerem, valamint front-end technológiákat: jQuery, HTML, Angular, Bootstrap, LESS, SASS


Az angolt társalgás szinten beszélem már, mert egy brit cégnél dolgoztam vidéken és ott a brit tulajjal egész jól megtanultam. Ott kb 180-220 ezer ft nettó fizetést kaptam havonta túlórától függően. Kafatéria nem volt.


Mennyit lehet keresni Budapesten? Tekintettel a magas albérlet árakra jó lenne, ha a nettó fizetés elérné a 220-300 ezer ft közötti összeget. Nem tudom, hogy kafatériát adnak-e.



2016. dec. 30. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 300 nekem reálisnak tűnik. Ha jó vagy abban, amit csinálsz, akkor esetleg több is.
2016. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év tapasztalattal én inkább nettó 250-et tartok reálisnak. De nagy szerencsével lehet nettó 300 is.
2016. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sok mindentől függ még Bp-en belül is, pl kis vagy nagy cég, multi (ezzel együtt megkövetelt nyelvtudás) vagy sima hazai cég.



Valahol 250-350 között van a valóság, ha angolt ennyire jól beszéled, és jó vagy a programozásban is (értsd nem csak össze tudsz hányni senior fejlesztő által megírt patterneket), akkor mindenképpen valami multit célozz meg!

2016. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jah, és a cafeteria a a törvényi változások miatt éppen mindenhol bizonytalan, hogy lesz e, ha lesz, akkor mennyi lesz, és mire lehet majd felhasználni, szóval ezzel kapcsolatban most a legtöbb cégnél inkább bizonytalanság van, azok sem feltétlen tudják, hogy mi lesz a helyzet jövőre :)
2016. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Bruttó 500 alá ne add semmiféleképpen.
2016. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1 milla nettó alatt csapd rájuk az ajtót!
2016. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepontoztok azt közben, a bruttó 500 az kb. 10%-al több a nettó 300-nál:D Ne vicceljetek.
2016. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!