Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az rosszul mutat az önéletrajz...

Az rosszul mutat az önéletrajzomban ha több munkahelyem volt már azonban legtöbben alig voltam pár hónapot?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, elég mobil típus, nem szeretek leragadni egy helyen. Volt már 5-6 melóm, volt ahol egy hónapot voltam, a legtöbb eddig a mostani 6 hónap. Megint szeretnék váltani. Nem mutat ez rosszul? Egyszerűen megunom az egész munkát ahol vagyok, keresem a helyem, normális ez? Vagy csak kényelmes típus vagyok? Keresem az utamat.
2017. jan. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell jobban megszűrni valahova elmész e ha főleg van másabb terveid mert a sok pár hónapos meló az igencsak azt mutathatja hogy nem maradsz meg egy helyen sem, nagyon meg kell magyarázni hogy míért és az sem mindegy, hogy hogy.
2017. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit dolgozol.
2017. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, attól függ mit dolgozol, ha mondjuk takaríztasz vagy gyárban vagy biorobot, akkor szinte mindegy. Máskülönben én nem vennélek fel, mert mire elkezdenél beletanulni, le is lépnél, nem tűnsz így megbízhatónak.
2017. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol kevés ideig voltál azokat hagyd ki a önéletrajzból.
2017. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mutat rosszul, minden munkaadó álma egy olyan kolléga, aki max. 6 hónapig marad ott. 2 hónap a betanítás, 3 hónapot dolgozik, utolsó hónapban meg már van a felmondási idejét tölti. Bombaüzlet.
2017. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az évet írd be a napokat ne ha mindenképpen be akarod írni azt a helyet. Nekem a legtöbb 5 év, a legkevesebb 2 nap egy helyen. Ez utóbbi nem az én hibámbol alakult így. Akivel jártam dolgozni (segédje voltam) az hagyta ott és így nekem is mennem kellett máshova.
2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pár hetes vagy hónapos dolgot ha az kevesebb mint három hónap nem szabad odaírni mert rákérdeznek, hogy mit cisnáltál ott és nagyon két napnyi dologról mit mesélsz? max megemlítheted hogy.... ezért és ezért... voltál ott is.
2017. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!