Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ennél az állásnál a...

Mennyi ennél az állásnál a reális nettó bérigény?

Figyelt kérdés

Junior IT munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Ebben a pozícióba támogatod az IT csapat munkáját, biztosítod az adminisztratív hátteret, és segíted az IT rendszer kiépítését épülő áruházainkban.

Fontos, hogy rugalmas legyél, mivel országszerte több áruházunk működésébe is segédkezni fogsz!

Hardver és szoftver telepítés, konfigurálás és üzemeltetés a Windows szerver rendszeren.

Hibaelhárítás és support a felmerülő hardver, szoftver és vállalatirányítási rendszer problémák esetén, telefonon és személyesen egyaránt.

Hálózati hardver üzemeltetés.

Felhasználói jogosultságok kezelése.

Mobitelefonok és vezetékes telefonközpont felügyelete és menedzselése.

Felhasználók segítése a napi munkavégzésben.

Aktív részvétel és támogatása különböző IT projektekben.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Kiváló NÉMET nyelvtudás.

Gyakorlatias munkahozzáállás, analitikus és problémamegoldó szemlélettel.

IT szoftwer, hardware területen szerzett gyakolat.

Teljesítmény, minőségorientált gondolkodás.

Lojalitás és diszkréció.

Rugalmasság ( „B” kat. jogosítvány) és tanulási készség.

2017. jan. 6. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez Aldi / lidle?

Amugy be 500e minimum ilyen elvárások esetén.

2017. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo munkakorben dolgozom br. 250 e Ft nalam.
2017. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Hasonlo munkakorben dolgozom br. 250 e Ft nalam."

Ha kiváló német nyelvtudással ennyiért elvállaltad, akkor nagyon elrontottál valamit.

2017. jan. 6. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Az 500e meg a mâsik. Véglet. Én br 300nál többet nem kérnék, mivel szinte biztos hogy nem adják meg.
2017. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Brutto 400 000 Ft-ra azt mondták egyből, hogy oké, éppen ezért gondolom, hogy keveset kértem.
2017. jan. 6. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemet helyett angol van ahol en vagyok.

2.valaszolo voltam.

2017. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Siman megadtak volna az 500-at is.

En most valtottam melót nemrég, +20%-ot kértem a ceg ajánlatára, nem gondolkoztak rajta 3 percnél többet es megadták.

Komplex meló, német nyelvtudás, siman nem talanak rá embert.

2017. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 7. 00:43
 9/9 anonim válasza:
Kérdező megmondanád milyen végzettséged van? Köszi
2017. jan. 7. 20:19