Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire indulok hátránnyal,...

Mennyire indulok hátránnyal, ha majd 26 évesen lépek ki a munkaerőpiacra 0 tapasztalattal a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Addigra fogok lediplomázni.
2017. jan. 8. 01:23
 1/9 Donald J. Trump ***** válasza:
61%
Ha ez osztatlan képzéses diploma akkor szerintem nem feltétlen gond, mert az nyílván olyan tudást is ad, ami kelendő. Viszont ha csak alapképzés, akkor ez már elég nagy hátrány.
2017. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nagy hatrany. Ha hianyszakmad van akkor nem, de ha telitett neked annyi.
2017. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ellentétben az előző válaszolókkal, szerintem semmilyen hátránnyal nem indulsz.
2017. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

már hogyne lenne hátrányban, ha azt se tudja eszik e vagy isszák, és még pár hónap szakmai gyakorlatot se tud felmutatni.


Tessék elmenni gyakorlatra, hogy ne 26 évesen sírd tele ezt a forumot, hogy sz@t se ér a diplomád!

2017. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

ugyan így jártam és több céghez is felvettek volna, én választottam ki a nekem megfelelőt

27/f

2017. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#4: Nem mehet gyakornoknak mert nincs nappali tagozatos hallgatói jogviszonya. Kapmec.
2017. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a világon semmi munkatapasztalatod nincs, az ´szerintem hátrány. Ha mellette azért hébe-hóba diákmunk´zgattála, bármit, az már javít a dolgon, , mert akkor a leendő munkaadót látja, hogy tudod, hogy mi az, hogy munkaidő, nem akkor kell valszeg megtanítani, hogy munkakezdésre be kell érni, dolgoztál már együtt máokkal, bírod a munkát/terhelést stb. Nálunk volt olyan pályakezdő, aki nem bírta megszokni és megérteni, hogy be kell érni reggel 8 és 8:30 között, mivel az egyetemen akkorra vette fel az óráit, amikorra úgy érezte, hogy neki kényelmes...
2017. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Diákmunkázni járok, de az persze nem szakmai tapasztalat. A képzéssel együtt jár majd egy féléves gyakorlat, és az évek során is lesznek még gyakszik. De ennyi. 26 meg 26. Olyan soknak tűnik.
2017. jan. 8. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél megszokott módon a szakmát nem írtad ki. Orvos leszel, bányamérnök vagy informatikus ?

Más más lehetőségek az iskola melletti szakmai gyakorlat megszerzésére.

Nálam dolgozik egy info-s srác egyetem mellett. Mire neki meg lesz a diplomája nyugodtan beírhatja a 3 év szakmai gyakorlatot nagyvállalati környezetben ami teljesen igaz is lesz.

2017. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!