Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az állásinterjú végén azt...

Ha az állásinterjú végén azt mondják,2 héten belül fognak keresni, az rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Én úgy éreztem, hogy egész jó volt.
2017. jan. 10. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbbször ott szólnak kellessz vagy nem.
2017. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az hülyeség, amit az 1. mondott.

Ha pl. 20 jelentkezőt behívnak és te vagy az 5., akkor hiába tetszel nekik, nem fogják egyből azt mondani, hogy fel vagy véve, mert lehet, hogy a maradék 15 mind jobb nálad valamilyen téren.


Én amikor a mostani munkahelyemre jelentkeztem, akkor több tíz jelentkező volt, interjúra engem hívtak be legelőször, a végén mondták, hogy kb. 1 hónap mire lesz eredmény és kiderül, hogy mehetek-e a kiválasztás következő körére.

Tehát hiába csak 1 hónapra kaptam választ, mégis engem vettek fel a végén.

2017. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megítélni.


Örök érvényű dolog, hogy kellemetlen a visszautasító válasz mindkét félnek.

Ezért inkább igyekszenek a munkáltatók elkerülni, hogy megakadályozzák azt, hogy ne csinálj "jelenetet".


Így azt mondják: Majd értesítünk....és Te csak vársz...vársz....amíg rá nem jössz, hogy azzal értesít, hogy nem értesít.


De van egy másik oldala is a dolognak: Ha Téged hív be elsőnek és még van mondjuk egy hónap hátra a keresési időből, akkor simán lehet reális, mert találhat bármikor Nálad jobbat, de az is lehet - hogy a végén még is Te kellesz, mert a többi átlag alatti.


Szóval Bármi lehet, és ez nagyon függ a körülményektől.

2017. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!