Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes grafikus tanfolyat...

Érdemes grafikus tanfolyat végezni vagy felesleges?

Figyelt kérdés

A programokhoz értek (Photoshop, illustrator stb.), most a weblap készítést tanulom, mert érdekel. Itthon gyakorlok, egyetemi könyvtárban vagyok non-stop és unaloműzésnek indult, de nagyon megtetszett. Szeretnék ilyesmivel foglalkozni a jövőben.

Középsuliban rajzpályázatokon nyertem, a tanárom akkor mondta, h vmi ilyesmi munkát tud nekem elképzelni, mert kreatív vagyok és szeretem ezt csinálni, mégis másmilyen egyetemre mentem, természettudós lettem, amit nem szeretek csinálni. Mellette anyum vállakozásának az arculatát tervezgettem, és most, hogy végeztem az egyetemmel, rájöttem, hogy ez sokkal jobban érdekel.


De nem tudom hogy kezdjek bele. Csinálni akarok egy csomó munkát csak úgy, hogy legyen portfólióm. Viszont a grafikus iskolákból nem hallottam jót, a városokban ahol megfordulok iskola nincs is, csak gyorstalpaló tanfolyam. Ahol nem vagyok benne biztos, h sokat tudnának tanítani, mert a programokat már ismerem, a többi úgyis csak az emberem múlik mennyire kreatív nem?


2017. jan. 11. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!