Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire elnezoek altalaban a...

Mennyire elnezoek altalaban a felettesek az uj alkalmazottakkal?

Figyelt kérdés

Nov. 16-an kezdtem titkarnokent az uj munkahelyemen. Most derult ki, hogy decemberben tevedesbol elkuldtem egy osszeget a szamlakkal egyutt a konyvelosegre, a penzt a kasszaba kellett volna. Mindent belerakott a fonok egy boritekba, hogy kuldjem el, en meg gyorspostara tettem anelkul, hogy megneztem volna...

Kicsit sz.rul erzem magam emiatt, felek, hogy nem hosszabbitjak meg a szerzodesem februarba...


2017. jan. 13. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb odafigyelsz. Alap hogy mindig megnèzed mit es hova küldesz. Nem lepődj meg ha nem hosszabbìtanak. Nàlunk az ùjaktòl is 100%-ot vàrnak el. Ha nem megy, elköszönnek tőle.
2017. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, ráadásul ez "hanyagságot" feltételez és nem azért mert új vagy... de azért remélem elnézik
2017. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!