Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkával kapcsolatban...

Rony's kérdése:

Külföldi munkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Németország, Ausztria, munkaközvetítővel vagy anélkül? Hogy érdemes neki indulni? Munkaközvetítő kell közül ajánlanátok valakit, aki megbízható?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinti ismerőst keress akkor talán lesz is melód
2017. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

en veluk indultam el, de kosd fel a gatyad, mert 800 euro netto es baromi rossz nehez robotmunka a merci gyarban, es ha szallas is kell, 1-2-3 fos szobak:


Fokus Personalservice Gmbh, Szeged (a nemet cege pedig Rastattban van)


Alap nemet nyelv kovetelmeny, telefonos itnerjuval

2017. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyen egy jo vegzettseged, es akkor nem kell kozvetito.
2017. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az alap hogy b1-es német nyelvtudasod legyen . Ha emellé léteszel egy hiányszakmát, esetleg pár év munkatapasztalat akkor nem lehet gond a kijutással. Pár év az egész :)
2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az a baj az ismerősökkel, hogy akinek sikerült kijutnia, az már nem nagyon akar segíteni azoknak aki még itthon van. Sajnos ez az én személyes tapasztalatom. Egy ilyen gyárba 'milyen' alapfok kell, gondolok én a szakszavakra.
2017. jan. 16. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan alapszavak, hogy nalunk a gyarban a 30 magyarbol legalabb 10 egy kukkot se tud nemetul...es akkor 2 szlovak, akik szinten alig ertenek valamit, es meg sorolhatnam. kijutni nem nehez, maradni viszont annal nehezebb.
2017. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

1100 a minimálbér,hogy kerestél 800-at?

a férjem most volt kint no-ban egy raktárban,és rajta kívül egyik se beszélt németül.ne riogassuk a kérdezőt!

2017. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1100-bol levettek a szallat az volt kb 300 euro havonta, igy kaptam kezhez a 800-at.
2017. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ahogy látom el lehet helyezkedni nyelvtudás nélkül is , csak ott fennáll az a lehetőség, hogy átvernek. Keresgélek normális közvetítőket, de nemigen találok. Ausztriába van egy, ami állítólag hiteles és rendes munkát kapsz. Jobon-ról már hallottatok? Itt is előre kell fizetni, de az oldaluk alapján "megbízhatónak" tűnik, vagy csak nagyon jól adja elő magát. Nem tudtam eldönteni megér e ez megint nem kevés pénzt.
2017. jan. 18. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyelvtudas nelkul annyiban nehezebb, hogy rakenyszerulsz masra. Ha van nemi alapod, akkor azert mar egyedul is el tudsz boldogulni. En akit irtam Fokus Personalservice Gmbh, az 100% mukodik, nemet hivatalos munkakozvetito, sok kelet-kozep europait foglalkoztat, bar oda kellegy alap nemet.
2017. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!