Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék bejutni egy...

Hogy tudnék bejutni egy szépségápolással foglalkozó céghez területi képviselőnek? (Kozmetikai végzettséggel is rendelkezem) Pl: Nivea, Unilever, stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:

És a jelentkezők kiválasztásánál CSAK a tapasztalat számít? Tapasztalat nélkül bejutni lehetetlen?

Nem dolgoztam még területi képviselőként, de nagyon szeretném magam kipróbálni ezen a területen.Kozmetikus végzettségem van.Kezdek elkeseredni nagyon, sok helyre jelentkezem, de egyszerűen nem sikerül munkát találnom. Valami tanács,akár önéletrajz küldéshez, akár bármiben? Területi képviselőknek állásinterjún mit kérdezhetnek?

Előre is köszöntem...

2010. máj. 5. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikusi végzettség édes kevés diplomát kérnek mindenhol.

Jogsi, nyelvvizsga stb

2010. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Bár nem értek egyet a dologgal... Nem vagyok biztos abban, hogy egy diplomával rendelkező személy bármivel is jobban eltudná látni a rá bízott feladatot...

Az nekem természetes volt, hogy területi képviselőnek szükséges a jogosítvány...

De ez a diploma... ha nem jelölik ki a hirdetésben, hogy konkrétan diplomások jelentkezését várják, akkor nem tudom miért ne jelentkezhetnék a munkára egy érettségivel, kozmetikus végzettséggel...???!!!

2010. máj. 11. 15:14
 4/4 Richard Klein válasza:
Ezek a kategóriájú cégek már profikat alkalmaznak, nem érettségizett pattanásnyomogatókat...
2012. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!