Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki a Braunba dolgozik...

Van itt aki a Braunba dolgozik Gyöngyösön?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Reggel megyek felvételizni és kissê izgulok valaki tudna modani róla valamit? Kézügyességem van szalagon dolgpztam de ez a steril környezettől tartok. Nem is tartok hanem azt gondolom hogy nehêz lessz de biztos csak túl parâzom.
2017. jan. 19. 16:39
 2/5 anonim válasza:

Hali, Hogy sikerült?

Én épp most szeretnék váltani a jelenlegiről a B.Braunra, mi a véleményed a cégről?

2017. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írok gépröl innen valahogy telóról nem megy mert eltünik a komment küldés gomb ha sokat írok
2017. jan. 29. 13:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Profession.hu oldalon regisztráltam és másnap már hívtak. két órás beszéd volt a cégről majd teszt írás és kézügyesség nézés szereléssel . Szerintem jó cég 144 ezer nettó kezdő bér Órabér 1080ft három műszak de más cégekhez képest itt hétvége szabad . máshol folyamatos műszak van és nincs az embernek hétvége. Én tisztatérben dolgozom ahova be kell öltözni steril ruhába ez kicsit macerás de szerintem meg éri . ismerőseim akik eddig oda mentek mind ott van még azt mondták mindent meg lehet szokni jobb mint egy Bosch. Orvosi ezközöket szerelnek össze . [link] ijeneket kell összeszerelni
2017. jan. 29. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól sikerült kéz ügyességem meg volt szemem jó ugye akinek nem annak szemüveg. 30ból 9 volt akit felvettek most bővítenek majd egy másik épületet is 40 ember kell nekik minimum de most nagy toborzás van ha valaki ajánl egy dolgozót 100 ft kap ha ott van egy évig legalább. röviden szerintem jó hely. három hónap utánn 155 ezer plussz 19 ezer cafetéria nettóba.
2017. jan. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!