Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet 17 évesen au pair...

Lehet 17 évesen au pair munkát vállalni Ausztriában?

Figyelt kérdés

Márciusban töltöm be a 17-et és szeretnék nyáron, kb 1 hónapot Ausztriában dolgozni. A németet lassan 11 éve tanulom, szóval elég jól beszélek németül.

Tudnátok is ajánlani valami weboldalt vagy valamit, ahol keresgélhetnék munka iránt



#munka #Ausztria #au pait
2017. jan. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónapra senki nem vesz fel au-pairt
2017. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néhány éve az aupairworld.com (/net?) -en találtam családot, viszont sztem egy 17 évest senki nem fog alkalmazni. Én legalábbis nem bíznám rá egy 17 évesre a gyerekemet, mikor egy csomó 20-25 éves jelölt is van. A másik pedig, ahogy az elsőválszoló írja, 1 hónapra esélytelen. 1 évnél rövidebb időre is csak ritkán szokták, mert a gyereknek kell az állandóság, nem kaphat havonta új dadát. Meg a szülők sem akarnák, hogy havonta új ember cuccoljon be hozzájuk.
2017. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ez nem olyan minta szórólap osztogatás hogy beugrok nyári szünet alatt egy hónapra.
2017. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!