Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvos fizetés? Mennyi is az...

Orvos fizetés? Mennyi is az annyi?

Figyelt kérdés
Valaki tudja, hogy mennyi Magyarországon, pl egy belgyógyász kezdő fizetése?és hogy lesz abból több? és ha a hálapénztől eltekintünk akkor hogy keresnek többet a minimálbértől? mert ugye azt kapnak...még sincs orvos ismerősöm aki rosszul élne. Nem vádaskodás, orvosin tanulok és egyszerűen nem értem...=(

2017. jan. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem a fizetésükből élnek jól az biztos, hanem a betegektől kapott boríttékok tartalmából.
2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Alapból H kategóriások a közalkalmazotti bértáblán, de vannak akik vállalkozás keretein belül csinálják(annyit kérnek amennyit nem szégyellnek). Sokszor kapnak ugye borítékot is. Meg ha jól tudom kapnak a rezidensek valami ösztöndíjat is.
2017. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm rezidens, kb. 100-150 nettó kap, mellette ösztöndíj, ami szintén ennyi, habár ez függ a választott szakterülettől, és ha y éven belül külföldön dolgozik tovább, vissza kell fizetni.
2017. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Majd megérted ha megindulnak a borítékok. Ne aggódj nem levél lesz bennük.
2017. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Én úgy tudom, hogy egy kezdő orvos, a 107 ezer forintos bruttó fizetésemelés után 354.000Ft bruttót kap. Jövőre ez plusz 107.000ft al fog nőni. Az orvosok (a kezdők IS) külön bértáblában vannak.

Szóval azt hiszem most kezdődik, hogy érdemes orvosnak tanulni.

2017. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Az hazugság, hogy egy rezidens 100-150 nettót kap. Tavaly szeptembertől bőven 200 felett keres egy végzett orvos is.
2017. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó, ezt honnan veszed?
2017. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Eütev bértábla, nézd meg!
2017. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolsó: csak azért kérdeztem, mert én rezidens vagyok, és nem annyit keresek :))

[link] az itt lévő bértábla pl pontos, egy kezdő orvos H osztályban van: 205.110 BRUTTÓ.

2017. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!