Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a Tescoba...

Mennyit keresnek a Tescoba árufeltöltőként a diákok?

Figyelt kérdés

Nyáron el akarok menni a tescoba árufeltőltőnek, de nem tudom megéri-e?!

6 órába mennék!

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 600/óra korul
2017. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Túl keveset
2017. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is dolgoztam tesco-ban diákként. Kevés a fizetés, de jobb dolgozni és keresni valamennyit, mint otthon ülni és számítógépezni vagy házimunkát végezni aztán azon tűnődni, hogy "mit is csinálok én?!". Gyorsan elrepül az idő, nem kell megerőltetni magad és rendesen kifizetnek.


Mást is lehet csinálni de ha kiállsz szórólapozni még kevesebbet is fizetnek, az emberek úgy néznek rád mint egy leprásra és ebben a hidegben nincs az az öltözék ami órákon át melegen tartana.


Próbáld meg, szerintem nem a fizetésen múlik minden, de ezt majd később, a sok kudarc után fogod belátni (bár remélem nem lesz ilyen).

20F

2017. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nettó 690Ft az órabér jelenleg nappal, hétfőtől szombatig. Vasárnap és éjszaka több.
2017. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!