Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri vagy esetleg...

Valaki ismeri vagy esetleg dolgozik az Acelity-nel? (budapesti helyu amerikai multi ceg). AC-re (assessment center) vagyok hivatalos es meg soha nem voltam AC-n, es elegge parazok az ilyen eloadasos egesznapos vallatasoktol.

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata azt szivesen elolvasnam!
2017. jan. 24. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

AC != vallatás, inkább egy csomó csoportos szituációs gyakorlat.


Nézz utána a neten rengeteg leírás van, hogy milyen dolgok is vannak egy AC-n, nem kell fejest ugrani az ismeretlenbe

2017. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem ertem, miert kell egybol fikazni, belekotni a fogalmazasba!

magamtol is rajottem mar a kerdes elott h a neten nezzek utana, de gondoltam hogy aki mar reszt vett ilyenen (gondolom te nem) az tudott volna konkret peldakkal szolgalni!a jo oreg sehova nem vezeto (magyar) hozzaallasodra nem vagyok kivancsi!!!!ha esetleg lenne konkret tapasztalatod inkabb azt ird meg!(jo tett helyebe jot varj)

2017. jan. 25. 05:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám ilyen idegbeteg stílussal nagy sikered lesz egy multicégnél :))))


Egyébként korrektül válaszolt aki válaszolt, az AC nem vallatás, hanem különféle teszteket, feladatokat, csoportos szituációkat kell megoldani. Sokmindent néznek, mennyire vagy kezdeményező, mennyire tudod saját magad érvényesíteni, fel tudod-e mérni, ha el kell engedni egy vitát, stb. A típusfeladatok tényleg fent vannak a neten. Jól el lehet fáradni benne.

2017. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

#1-es vagyok. Több AC-n vettem részt az asztal mindkét oldalán ülve, de ahogy az előző is írja, Neked tényleg nem kell aggódnod miatta, mert pont ezért egész napos az AC.


30-40 percet, amennyi egy átlag interjú mindenki tud viselkedni, 8-9 órát már kevésbé. Ha ott valamelyik csoportos játéknál fáradtan 6 óra folyamatos koncentrálás után ugyanígy leoltod valamelyik hibázó társadat, akkor a feladat végén ki fognak hívni a teremből, de ne aggódj, nem azért, hogy elmondják szerződést ajánlanak :)

2017. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az említett céget. Kétszer voltam AC-n, én egyáltalán nem élveztem. Ültünk sokan egy asztal körül, beszéltünk erről-arról, érvelni kellett az álláspontunk mellett, stb. Egy sor ember ült a terem szélén és minden megszólaláskor jegyzeteket készítettek. Úgy éreztem magam, mint egy macska a kiállításon, hogy most megnézik, hogy áll a fülem, elég fényes-e a szőröm.
2017. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!