Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minisztériumban milyen dolgozn...

Minisztériumban milyen dolgozni? Vannak bönuszok, jutalék? Hány évente nő a fizetés? Munkaidőkedvezmény van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Bónusz, jutalék...:-DDD Ne keverd egy biztosítóval. Van egy fix havi fizu és annyi. Esetleg cafeteria.

2 évente-3 évente párezer bruttó ft-tal nő a fizu. :-DDDD

MUnkaidőkedvezmény...Persze...meg zenélő bili, amibe beleér a kezed!

2017. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hallom, ott több a szabi... mi alapjan?
2017. febr. 2. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

+5 nappal több a szabi. Tehát, ha korod alapján 22 nap jár neked, akkor ott 27 nap.

MI alapján? Törvény alapján.

Ha ennyire nem vagy képben, nulla esélyed van az állásra.

2017. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most zenélő bili vagy +5 nap??? 😊
2017. febr. 2. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A munkaidőkedvezmény az nem szabadság. Milyen diplomád van, ha az alapvető munkajogi fogalmakat nem ismered?
2017. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem eddig évente átlag 2-er emelték a fizetésemet, így jelenleg 10 év után még mindig ugyan annyit keresek, mint kezdéskor.


Idén viszont megtáltosodtak, január elején kaptam emelést az évek miatt, 2 napra rá inflációkövető emelést, másnap 3,8% emelést, majd kiegészítés 161 000Ft-os alapbérre, mivel még mindig 26 000-el alatta voltam...


Másrészről pedig a munkáltatói döntés értékét mindig csökkentették, 4-er vártam ki a soromat a gazdaságinál emelés végett, majd 4-er a csökkentés miatt. A kieső időt pótolnom kellett munkaidő után, ez kerekítve (lefele) 14 órát jelentett, de fix béres vagyok túlóradíj nélkül.


Így még mindig 180 000-et kapok, sajnos bruttóban. Hát kb. erre számíthatsz!

2017. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!