Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Coloplast Nyírbátor vélemények...

Coloplast Nyírbátor vélemények? Dolgozik valaki innen ott?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne róla: milyen a munka, műszakok, fizetés stb.

2017. febr. 5. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozom ott de tudom hol van... :P milyen melóra jelentkeznél oda, vagy kerestek?
2017. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak érdeklődök :) A kérdésben már kifejtettem mire vagyok kíváncsi :)

Azt hogy hol van én is tudom :-D

2017. febr. 6. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
én helyi vagyok és én is gondolkodom hogy oda menjek azért is írok ide hogy lássam ha esetleg írnak véleményeket (bár elég kicsi az esély rá)
2017. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Területtől, munkakörtől függ. Kevés az egyszerű munka, sok a tanulni való, bonyolult gépek, rengeteg papír töltése, fizetés szar.
2020. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az egész ipari park szar bátorban, de dolgoznak az emberek mert máshol nem találsz értelmesebb munkát. ezt tudják ráhúzni csak az itteniekre, a szart három műszakban, kevés pénzért
2020. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező végül itt dolgozol?
2021. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg "operátorokat" keresnek, kevés az ember. Az itt dolgozók már kapják a bónuszt, aki közvetítőn keresztül van, az nem kapja. A bónusszal, és a három műszakkal kijön most olyan 180-200e ft nettó, a közvetítősöknek jó, ha 130e ft nettó megvan ugyanezért a munkáért. A túlórával szeretnek játszani, és előadni, hogy "kötelező", holott nem az, főleg nem egy közvetítősnek.

A konyha nagyon jó általában, viszonylag olcsón lehet enni minden nap főtt ételt. A kávéautómaták ingyenesek.


Részlegtől és műszaktól függ, hogy milyen a munka, és a vezetőség.


Technikusnak már egy középfokú villanyszerelői végzettséggel felvesznek, ha a tesztet sikeresen megírod, de operátornak lenni ... hát szívás. Főleg ha "papíros" vagy, akinek "csak papírmunkát" kellene végezni aznap...

Aki papírozik, az mindenesség válik az emberhiány miatt.

Ezt szó szerint kell érteni. Egész nap nem nagyon van megállása, és 4 munkakör feladatába csöppen bele. Meg lehet csinálni, de szívás, és rutin kell hozzá.


Amit nem szeretnek elmondani, hogy amikor odakerülsz, akkor rögtön fel kell készülnöd egy hét alatt egy tesztírásra az alapszabályokból.

Aztán még két hét egy gép betanulása, hogy egyáltalán használható legyél.

Ha ez megvan, akkor tudsz gépen dolgozni.


3-6 hónap, mire átvesznek állományba - akkor már -a környékhez képest- elfogadható a bér, nem jellemző, hogy Nyírbátorban 180-200e ft-ot keressen valaki, máshol. Sokan ezért maradtak itt, mert "szívás ugyan a meló", meg "szemetek ugyan a főnökök" de jól fizet ehhez a környékhez képest.

2021. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit (előző vagyok), hogy az irodai részlegeket a haverokkal töltik fel itt is, oda bekerülni szinte lehetetlen. Én egy hónapja voltam pályázva egy infó állásra, nekem kellett utánajárni személyesen, hogy ugyan mondják már meg, hogy mi a helyzet, mire közölték, hogy már felvettek valakit... de még egy válaszra sem méltattak, a munkaközvetítő rendszerben ezután még két hónapig azt mutatta a rendszer, hogy a pozíció még nyitott...
2021. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!