Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg a csapból is az...

Jelenleg a csapból is az folyik, hogy munkaerőhiány van. Tudom, ez bizonyos területekre igaz. Mekkora lehet most a túljelentkezés nem hiány és speciális tudást igénylő pozíciókban (pl adminisztrátor, raktár) mennyire diktál/nem diktál a munkavállaló?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, én admin állásokra jelentkezem (amik diplomát és angol felsőfokút igényelnek). Nekem interjún (már ha behívnak), azt mondja a hr-es, hogy több100 jelentkező van még mindig irodai állásokra. Ez Bp, lehet, h vidéken jobb a szitu, nem tudom. Nem érzem úgy, h diktálnék. :-(
2017. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Építési vállalkozó ismerős 3 kőműves venne fel azonnal nagy gyakorlattal, sír, hogy nem talál embert, viszont!!!! rákérdeztem mennyit fizetne nekik, nos nettó 85öt, azt is csak felesben bejelentve! És sír, hogy nincs embere!
2017. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Targoncásokból is hiány van, a jelenlegi budapesti gyárba ahol dolgozok ott is alig találnak targis jogaival rendelkező embert, de hallottam olyan raktáról ahol egy komplett műszak hiányzik hiába hogy meg lehet keresni a havi 150 nettót 3 műszakban.
2017. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!