Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentőtisztként átlag felett...

Mentőtisztként átlag felett keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem az a véleményem 18 éves fejjel, hogy ha valaki elszántan csinálja azt, amit csinál és jól teszi, akkor gyakran az átlag elé tud emelkedni, mind megbecsülés terén, mind pedig az anyagiak terén.

Az a kérdésem, hogy ha valaki elvégzi a mentőtisztit, milyen magasra lehet felküzdenie magát az embernek a ranglétrán? Illetve milyen fizetésemelkedésekkel jár ez kb.? Hallottam már vezető tisztről, állomásvezetőről, kárhelyparancsnokról, régióvezetőről, de nem tudom kinek mi a feladata, és mennyi pénzért...



2017. febr. 6. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az OMSZ keretein belül gondolkodsz... hát igen. Mint a dróton a verebek. Megrázzák a drótot, felrepülnek és visszaszállnak. Csak más sorrendben. Ilyen a vezetés. Egyébként állomásvezető ápolói szinttől bárki lehet, pár tízezer forinttal jár, az állomás ügyeit intézi. Megbecsülésben nem sok, nem nagy a "hatásköre". Igazából két tűz közé szorul. A vezetés és a mentőállomás állománya közé. Vezető mentőtiszt, mint a nevében is benne van már csak mentőtiszti végzettséggel lehet az ember. Lényegében a megye ügyeit intézi. Összetett feladatköre van, ő végez komolyabb állomás ellenőrzéseket és pl. ő "beszélget" el az új belépőkkel is. Fizetésben ez sem nagy szám, pontos összeget nem tudok. A régióvezető általában orvos. A régió ügyeit intézi a vezető mentőtiszteken keresztül. Ez már fizetésben biztos jobb, de nem tudom ezt sem pontosan. A kárhelyparancsnokot nem keverném ide... egész más. A mentőszolgálatnál furcsán mennek a dolgok... de ezt a köteléken belülik tudják.
2017. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!