Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha még nincs meg a diplomám,...

Ha még nincs meg a diplomám, de már abszolváltam, akkor érdemes jelentkezni olyan állásokra, ahova felsőfokú végzettséget várnak?

Figyelt kérdés

Januárban abszolváltam, az államvizsga még hátra van, pontosan júniusban lesz. Nem szeretnék fél évig itthon ülni, ezért elkezdtem állást keresni, de a legtöbb helyre, főleg a jobbakra felsőfokú végzettséget várnak. Szerintetek megpróbáljak jelentkezni azokra is, ahol ez a kritérium, hátha felvesznek, vagy esélytelen addig, amíg nincs diplomám és érjem be addig kevesebbel (egy hasonló területen rendelkezem OKJ-val)?


A motivációs levélben és az önéletrajzban is feltüntettem, hogy júniusban fogok végezni, de attól félek, hogy nem olvassák el figyelmesen és potyára nem szeretnék elutazni interjúkra - sajnos mikor gyakornoki helyet kerestem nyáron, akkor is beleírtam, ennek ellenére több helyen is azt hitték, hogy már megvan a diplomám és csak az interjún döbbentek rá, hogy "óó ez elkerülte a figyelmünket".


2017. febr. 8. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Multik leszarják.
2017. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!