Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi szükséges a diákmunkához?

Mi szükséges a diákmunkához?

Figyelt kérdés

életkor, papírok, szülői beleegyezés,


csak nyáriszünetben?


2010. máj. 7. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
1 diák meg munka.
2010. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Talpraesettség,érettségi,diploma
2010. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 év a minimum azt hiszem. Suli közben is csinálhatod, persze úgy hogy délelőtt suli, délután meló. vagy van aki csak hétvégén jár. én gyárban voltam, könnyű munkákat kaptak a diákok ott. ha nem volt kedvünk nem kellett bemenni. szóval nem volt rossz.
2010. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

milyen munkák vannak?

gondolom változatos, lehet csak tapasztalatokat is

2010. máj. 7. 22:26
 5/5 anonim válasza:
100%

Azt hiszem minimum 16 évesnek kell lenned, de nem biztos, és 18 év alatt kell szülői beleegyezés...!


Papírok: -Adókártya (ha még nincs, ki kell kérned)

-Bankszámla szám (ergo szerezned kell egy bankkártyát, mivel arra utalják majd a pénzt)

-iskolalátogatási igazolás (igazolod, h tanulsz)

-TAJ kártya

-esetleg orvoshoz is elküldenek, hogy alkalmas vagy-e, esetleg tüdőszűrőre is elküldenek


A diákmunka azért jó, mert szinte majdnem, hogy te mondod meg, hogy mikor tudsz menni...

Lehet évközben is, csak akkor inkább gyári melók vannak...meg lehet CSAK nyáron is dolgozni.

Legtöbb helyen kérnek tagsági díjat, de ezt általában az első fizetésből vonják le.

De szerintem menjél be egy diákmunka szövetkezethez, ők pontosabban megtudják mondani, amire kíváncsi vagy;)


vagy nézz szét neten:

[link]

[link]


Sok sikert;)

2010. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!