Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 éves leszek lassan, de...

28 éves leszek lassan, de megalázóan kevés a fizetésem a hasonló végzettségűekhez képest. Ha 30 éves koromig nem lesz rendes munkahelyem és karrierem, akkor ugy is maradok?

Figyelt kérdés
BME-s gépész alapdiploma, 250br. (3 éve dolgozom)
2017. febr. 8. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem teszel érte semmit ,akkor igen (új munkahelyek nézegetése, Msc diploma, gázszerelői OKJ-s tanfolyam)
2017. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jelentkeztem már egy jópár állásra, fel is vettek volna helyek, de hasonló kaliberü fizetésekért :(


Elég rossz érzés, hogy a kevés fizetést ADNI TUDÓ kis cégben a vállalkozó tulajdonos komolyan vesz és fel akar venni, a nagy cégeknél még csak fintorognak rám és leráznak.


hasonlóan gagyi helyre meg nem akarok átmenni :(


az én munkámból volt egy korábbi ember, aki 33 évesen, 8 év munka után ment át egy másik helyre, ahol 130 nettó helyett 650 ezer forint lett a fizetése.

2017. febr. 8. 21:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt nézd, hogy mennyiért vennének fel, hanem, hogy van e továbblépési lehetőség. Most 28 évesen keresel ennyit, gondolom nem nagyon fejlődött a béred az utóbbi időben.


Én váltottam már úgy munkahelyet, hogy egy minimális esést is elszenvedett a fizetésem, de tudtam, hogy van szakmai karrier lehetőség, így gyorsan visszahozom.

2017. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Irigykedéssel nem sokra mész, inkább keresd azoknak a társaságát, akik ilyen sokat keresnek, mert nagy cégekhez általában ajánlás útján lehet bekerülni.
2017. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

továbblépési lehetőség a jelenlegi munkahelyen: öreg tulajdonos személyi talpnyalója lenni. Legutóbbi ilyen főkolomposa 500ezer NETTÓ forintig nyomta fel a bér 9 év alatt.


Én ugyanazt a munkát csinálom mint a csávóka régen (minusz fönöki talpnyalás) ---> látszanak az arányok

2017. febr. 8. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyéni vállalkozásom van, és még diplomám sincs és havi 2-3 millió tisztán megvan nekem.
2017. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

akik sokat keresnek:


- igen okos, stréber gyerekek, akik diplomázás után még azt sem tudták hova mehetnének dolgozni, csak beirták googléba, hogy "gépészérnök állások" --> első találat: BOSCH


...


két héten belül kezdtek is.

2017. febr. 8. 21:36
 8/14 A kérdező kommentje:

tehát ~30 millió csak a hasznod egy évben? :D


Akkor egyéni vállalkozóként beadod az eredménykimutatásodat 100 milliós árbevétellel? :D


VAAAAGY? :O

2017. febr. 8. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Tisztán megvan nekem ennyi :D Fuvarozó cégem van, az BT. de, meleltte egyéni vállakozásban is csinálom, Éves burtó forgalom nem írom ki az összeget csak hogy kb mennyi Körübelül, 80-130 millió között, ebből nekem tisztán "zsebbe" megvan, havi szinte nettó 2-3 millió forint bevétel.
2017. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és mennyit adsz a sofőrnek? :D
2017. febr. 8. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!