Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Callcenteresnek mennyire éri...

Callcenteresnek mennyire éri meg elmenni? Tapasztalatok? Mekkora a bér?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tudsz. Ha több nyelven beszélsz, és rendelkezel valameilyen szakmai ismerettel, akkor valószínűleg jó fizetést kapsz, egyébként ne számíts sokra. Csak akkor vállalj ilyet, ha jól bírod a stresszt.
2017. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 topoliner válasza:
100%
A kérdésedből ítélve: semennyire. Azért írom ezt, mert mélyszakmai, speciális tapasztalat nélkül csak a félidióta ügyfelek hívásait fogod fogadni, ami egy idő után meglehetősen őrjítő, a problémakörök is ismétlődnek, arról nem is beszélve, hogy le kell nyelned mindent amit csak mondanak neked, nem szólhatsz vissza, ütköző leszel. Van egy keringőnek nevezett jelenség, mikoris várakoztatásban van előtted 4-6-8 hívás, miközben az aktuálissan küzdesz éppen. Ezt úgy kell elképzelni, hogy wc-re sem tudsz kimenni, mindezt nemsoksemmi pénzért. Ne dőlj be a hangzatos álláshirdetéseknek, mert ezen a szinten ez egy rabiga, tévedés és szenvedés minden perce. Persze én is szeretek segíteni embereknek, rávilágítani a megoldásra, megtapasztalni a hálájukat, de ettől a poszttól ezt ne várd. Ha persze IT guru vagy és sokadik level (szint) az, amin működni tudsz, speciális problémák megoldására képes vagy agyilag és tapasztalatilag is ÉS még nem ábrándultál ki az emberekből annyira, hogy ilyesmire add a fejed, akkor persze lehet jó - és magasabb szinten persze nem a gyerekével otthon dekkoló, pecsétes melegítős, idegbeteg technikai analfabéta anyuka fog megtalálni, hanem inteligensebb fazonok, középvezetők, rendszergazdák, akik már összetett mondatra is képesek, értelmesen előadni a problémájukat. De mondom, az alap callcenterességet felejtsd el, az nem ilyen, legvégső esetben válaszd csak, akkor sem javallott sokáig.
2017. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2017. febr. 26. 00:11
 4/5 anonim válasza:
2 évig dolgoztam IT támogatóként. Az előttem szólóakkal egyetértek. Nem a stressz, inkább a monotonitás a nehéz, legalábbis 1st Level esetében. Viszonylag kevés az előre lépési lehetőség, de az alap fizu Budapesten nagyon jó (ha nem magyarul támogatsz). Ha nincs képzettséged, de beszélsz nyelveket és kell a rendes fizu 2-3 évig jó meló.
2017. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes nagyon jol leirta. Szerintem undorito egy munka, teljesen idegbeteg lettem, elkepeszto, hogy milyen idiota, bunko emberek vannak (es ez meg durvabn, hogy ilyen sokan)! A telefon allandoan csorog, tenyleg sokszor kihivas elmenni meg wcre is, megbecsules semmi, se a ceg felol, az ugyfelek felol meg plane.
2021. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!