Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárdiautóhoz jelentkeztem...

Bárdiautóhoz jelentkeztem Területi vezetőnek. Jelentkezésemet még semmilyen fzormában nem bírálták el. Jelentkezésem 2017. 02. 01 szerdai napon történt. Meddig érdemes várni a válaszukat?

Figyelt kérdés

Az automatikus e-mailben amit a regisztrálás után kaptam az állt, hogy két héten belül visszajelzést kapok abban az esetben is ha nem jutott tovább pályázatom a következő körbe.



Dolgoztam vezetőként több évet pályázatom véleményem szerint megállja a helyét de eddig semmilyen formában nem értesítettek. A Bárdi központi HR telefonszámát egyszer hívtam ahol azt mondtak legyek türelemes értesíteni fognak mindenképp.


Nem tudom, hogy mit gondoljak. Azt gondolom, hogy nem is fontos nekik az emberek pályázata. Valakinek van valamilyen tapasztalata, hogy itt hogyan működik a kiválasztási folyamat?


Válaszokat előre is köszönöm mindekinek.



2017. febr. 24. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hèt kb. De le is ìrtàk. Nem fognak visszaìrni ha nem kellesz, az csak sablon szöveg.
2017. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Mindenesetre amit leírtak elvárásokat azoknak messzemenően megfelelek. Ez pedig nem rizsa a régi cégem minden egyes jelentkezőnek válaszolt.
2017. febr. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!