Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi -magyar országon...

Külföldi -magyar országon Hitelesített forditasú érettsegivel dolgozhatok-e vagy előbb kell honosítsam? Több nyelven tásalgási szinten beszelek. A többi lent.

Figyelt kérdés

Kolozsvárról származok -kulfoldon(német o.ban) éltem egy par evig, de most magyarorszagra költöztem mivel a férjem Bpesti.

Szeretnek dolgozni de a honosítás hosszas folyamat (személyi igazolvany adókartya stb.rendben van)


Érdeklődnék hogy ameddig az okleveleimet honosítom dolgozhatok-e hiteles fordítású (román) érettségivel? (recepcios munka)

Vagy előbb kell honosítsam?


Vkinek hasonló tapasztalata esetleg?



2017. febr. 26. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdeklik a papírjaid, a helyesírásod viszont borzadály....
2017. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj a helyesírásommal.

Az ékezetek elmaradoztak egy pár helyen, mert teloról irok es sietek.

Ne légy már ilyen kötekedő, normális választ kérnek.

2017. febr. 26. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

És telefonon nem lehet az országneveket helyesen leírni?

Amúgy meg kaptál választ

2017. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jólvan ezért nem kell igy kiakadi . Még a legjobbakkal is megtörtenhet egy kis hiba. De nem ez a lényeg.

De a valaszt tapasztalatból irod? A könyvelő is ezt elfogadja(jogolag elfogadható ugy ertem) vagy nem biztos?

2017. febr. 26. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinted egy kibxszott recepciós álláshoz mi a szarnak kellene honosíttatott érettségi?

Jobb helyeken nyelvet kell tudni és értelmesnek kell lenni (ez nálad necces)

Az átlag helyeken meg nagy csöcsök kellenek.


Amúgy EU tagország állampolgáraként szabadon válallhatsz munkát, a recepciós állás nem szakképesítéshez kötött

2017. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jezusom, miert kell igy nekiesni a kerdezonek?

Kerdezo, szerintem kerdezz meg egy ugyvedet, biztosabb valaszt fogsz kapni mint itt.

Sok sikert

2017. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy utolsó koszonom😚!

Jó ötlet mert az a biztos..


Gondoltam hátha itt is vki tudja.. amugy koszi még egyszer 😉



5nek is: köszi!

2017. febr. 27. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem annak idején fordíttatni kellett románról csak (OFFI), az hiteles is. Honosítani nem, nem hiszem, hogy manapság érettségire kérnek ilyet. Sok sikert, kérdezz nyugodtan egyéb dologgal kapcsolatban is, szívesen segítek.

2017. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!