Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megkeres egy olyasmi cég...

Sara yellow kérdése:

Ha megkeres egy olyasmi cég mint az Avon, esetemben a Nu Skin, és kiegészítő munkalehetőséget ajánl, ti elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a dolgom nagyjból, hogy népszerűsítsem a termékeket, és eladjam őket stb.... Ez kamu, hogy működőképes? szerintetek érdemes ilyesmivel foglalni?
2017. márc. 2. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

én szinte biztos volnék abban, hogy 10ből 9 ember hamarabb megunta, minthogy keresett volna vele értékelhető mennyiségű pénzt.

az az 1 ember meg annyira rámenősen tukmálta rá az emberekre a cuccokat, hogy az is megvette, akinek semmi szüksége nem volt az adott termékre.


az az alapvető probléma az ilyen dolgokkal, hogy olyan terméket nem tudsz "a szatyrodból" eladni, amit egy drogériába belépve ugyanúgy megkap az ember, még ha más márkájút is, de legalább mégis csak egy boltról van szó, amit ismer az ember, és bízik benne.

2017. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz termékeik vannak.
2017. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tesóm a héten lépett be, de már rám is rám akarta sózni hogy próbáljam ki. Hát kössz, kihagyom. Ennyiért nem mérgezem magam és a fogaimat meg pláne... Van egy érzésem, hogy rohadtul ki fog bukni...
2017. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem próbáltam, de a termékek összetevőinek leírásából azt tudtam megállapítani, hogy kétségkívül jó minőségű, és az átlag drogáriai cikkeknél jóval kevesebb káros kemikáliát tartalmaznak. Aki nem ért hozzá megnézheti neten hatóanyag keresőben minden összetevő hatóanyagnak a szervezetre való jótékony vagy káros hatását...Ez alapján lehet csak reálisan megítélni egy termék minőségét.
2017. márc. 22. 04:41
 5/7 anonim ***** válasza:

egy dolgot sose feledj el. ha neked lenne egy tuti bizniszed, azon lennél, hogy te megszedd magad, vagy pedig azon, hogy minél több embernek elmeséld, ezzel saját magadnak generálva konkurenciát.


van egy vegyesboltod, tök jó környéken, ahol nincs a közelben másik. szólnál minden ismerősödnek, a szomszédodnak is, hogy nyissanak ők is vegyesboltot abban a régióban, mert te mennyire jól élsz belőle? nem hiszem...nyitnak 10-en boltot, és egyből lecsökkenne a te forgalmad is...:D az egy hülye, aki erre játszik. márpedig ezek szerint elég sok hülye van ezek szerint, ha mindenkinek ajánlgatják a tuti bizniszt :D


másik szemszögből a nagy világmárkák minek költenek milliókat reklámokra, kampányokra drága színészekkel, modellekkel, ha igazából kis jutalékért cserébe beszervezhetnének civileket, akik ajánlgatják a termékeiket? :D


biztos ők is hülyék, hogy nem így terjesztik a termékeket...:D

2017. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Patikában kapható kozmetikumok is pont t ugyanilyen jó minőségűek.


Használtam Nuskint is, rossz tapasztalatom van róla. Ismerem az összetevőket sokmindenre allergiás vagyok, illetve érdekelnek is. Ezek alapján mondom, hogy nem éri meg, nem olyan jók.


Arról nem beszélve, hogy mlm, egy idő után jön az ismerőseid zaklatása.... :)

2017. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben tanultam bőrgyógyászatot 2 évig, nem tudom, miért is dőltem be a reklámszövegeknek. Hülye voltam.
2017. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!