Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem fizetik meg az...

Miért nem fizetik meg az angol nyelvtudást?

Figyelt kérdés

Elvárják az embertől a tárgyalóképes angol nyelvtudást, és még így is, teljes állásban is csak minimálbért adnak. Biztos nem mindenhol, de ahova én jelentkeztem pl, ott ez van. (Asszisztensi irodai meló)

De másoktól is hallom, hogy ez a helyzet. Elvárják, interjún is ellenőrzik, de csak akkor vesznek fel, ha minimálbért kérsz.


2017. márc. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem kell elfogadni az ilyen állást. Egyébként szerintem az angol nyelvtudás, különösen a fiatalabb korosztálynál rövidesen annyira természetes és elterjedt lesz, mint az érettségi; nem lesz különösebb értéke.
2017. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert egesz egyszeruen kelleni fog a munkadhoz. Ha nincs meg, alkalmatlan vagy, tehat nem vesznek fel. Onmagaban az angoltudas nem plusz, hanem alap.


Minimalbert meg azert adnak, mert valoszinuleg a munka is annyira 'bonyolult'

2017. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg talál olyan embert aki elvégzi minimál bérért azt a munkát addig minek adna többet?
2017. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert az angol ma már alapnak számít. Sajnos ez van, ezt el kell fogadni.
2017. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell röhögni és eljönni, ha mindenki így tesz majd többet fizet.
2017. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így kellene, de sajnos mindig lesz olyan, aki annyira rá van szorulva a pénzre, hogy minden sz.rt le lehet vele nyeletni.
2017. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az angol nyelvtudás ma Magyarországon nem alap. Középfokkal szenvedve kizzadni magadból egy 8 soros emailt az nem nyelvtudás.
2017. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Amiket én ismerek helyeket, ott elvárják a folyékony angol nyelvtudást, de nem is minimálbért adnak (vidéki multi).
2017. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!