Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munka hellyel jarnek...

Melyik munka hellyel jarnek jobban?

Figyelt kérdés

2 allasinterjun voltam, ma es tegnap es foggalmam sincs melyik lenne a jobb. Tudom hogy nem en dontom el hogy melyik helyre vesznek fel, de hatha van aki tud velemenyt irni a ket helyrol,poziciorol. Leirom nagy vonalakban.


Tesco- pek aru elado


Fank sutes, peksutemenyek kihelyezese, szavatossag figyelese, sutemeny es torta eladas,csomagolt kenyerek , zsomlek stb atvetele,kihelyezese, munkaterulet rendben tartasa. Minoseg ellenorzese. Egy muszakban 2 alkalmazott. Napi 8 ora munka , fel ora ebedszunet, 166,000 brutto fizetes (netto?), 10,000 kajautalvany, berlet 80%-at teritik, muszakos munka rend. Munka ruhat ad

Kell erkolcsi, alkalmassagi, tudoszuro


Fustolt hus arus


Termekek eladasa, rendben tartasa, minoseg ellenorzese, aruatvetel, havi 1 leltar,huto hofokrol naplo vezetese, terulet tisztan tartasa,reggel 8-este 8-ig van nyitva, osszesen 3 alkalmazott, egy muszak- egy ember, havi 160 ora+par ora tul ora amit 3 havonta fizet ki. Nincs semmi plusz jutalek, berlet 100%-at fizeti. Munka ruhat(feher polot) en veszek, ha viszek szamlat vissza adjak, elso 3 hoban 110,000a fizu, utana 120,000


Mindketto bejelentett munka.



2017. márc. 8. 11:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 muszakos munka rend*
2017. márc. 8. 11:01
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaa es a tesconak nem kellene penzzel dolgoznom
2017. márc. 8. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescóra szavazok. A másikat csak akkor vállald el, ha nagyon nem bírod a meleget.
2017. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is a tesco epuleten belul van, egy kis bode, de kulon ceg.
2017. márc. 8. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tesco kicsit igényesebb lehet. Meg szerintem úgy a légkör is másabb mint egy húsboltban, gyorsabban is telne az idő.
2017. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ja ezt nem tudtam.

Még így is a tesco a jobb, ott csak 8 órázni kell és a fizetés talán ugyan annyira jöhet ki, vagy még jobbra.

2017. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A hentestol ma vagy holnap hivnak ha felvesznek, a tescotol viszont csak a jovoheten. A tesco jobban tetszene,szerintem, viszont nagyon sok a jelentkezo. Bar az interjuztato nekem aradoozott hogy mennyire elege van a sok hulyebol, es szimpatikus is voltam neki, de tudom hogy ez nem jelent semmit. Viszont honapok ota nincs munkam, es ha elobb hivnak a hentestol, elvallaljam? Mert egyszerse biztos hogy a sok tescos kozolul pont engem valasztanak ki.


De ha elvallalom a hentest, es hivnak a tescobol is, nagyon sirni fogok. :D

2017. márc. 8. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdesz dolgozni a hentesnél, aztán, ha felvesz a Tesco, kilépsz. Valószínűleg próbaidős leszel, így egyik-napról a másikra megteheted.
2017. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jezus elnezest, tul sok fele jar az agyam.

Szerintem nem kertem hogy elemezze akarki is az irasomat.

De ha az ilyen aprosagokon kitudsz akadni akkor ez pont nem egy neked valo oldal....

2017. márc. 8. 12:11
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha hívnak a hentestől, mondd azt hogy később jelentkezel. Mondd hogy beteg vagy, vagy beteg a kisfiad, vagy valami amit könnyen elhisznek.

Így szépen megvárod amíg jelentkeznek a tescoból. Ha felvesznek oda, akkor csak felhívod a hentest hogy meggondoltad magad és mégsem vállalod. Ennyi.

2017. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!