Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezzel a végzettséggel ebben a...

Ezzel a végzettséggel ebben a pozícióban ez milyen fizu?

Figyelt kérdés

Ma kapott fizuemelést a párom 120-ról 170-re emelkedett a nettója. 25 éves nőről beszélünk, egy ügyvédi irodánál asszisztens. Ez annyit tesz, hogy ügyfelekkel tartja a kapcsolatot, számláz, ajánlatokat rak össze és az ezekkel kapcsolatosan felmerülő kérdéseket oldja meg. Végzettségét tekintve nem szakmájában dolgozik, egy 2 éves felsőfokú szakképzést végzett el gazdasági irányban (pontos megnevezését nem tudom). Az emelésért cserébe a főnöke azt mondta, hogy kicsit többet is kell majd dolgoznia ami nonszensz, mert így is van, hogy hetente 2-3 alkalommal 1-1 órával többet bent van, amit persze nem fizetnek ki neki. Mindezt budapesten egyébként.

Szerintetek ez korrekt fizu, vagy csak szerintem nem az?



2017. márc. 9. 12:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt.
2017. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sok. Ügyvédi asszisztensek nettó 100-110-et szoktak kapni.
2017. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Soknak találod? Nem vagyok naprakész a szféra fizetéseit tekintve, de 100-110-ért el lehet menni a valamelyik multihoz beállni a kasszába húzogatni a vonalkód leolvasó előtt a sajtot meg a parizert is. Pontosabban ennél jóval többért, kb. amit most kap meg a párom, annyiért. Nyilván kényelmesebb egy irodában ülni, ezt nem vitatom, de attól függetlenül én nem tartom korrekt fizunak.
2017. márc. 9. 13:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen korrekt. Én is ennyit kapok + cafit.
2017. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
ez egy jo fizetes ezert a meloert.
2017. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hol dolgozol kedves kérdező, de bőven korrektnek számít. Nem a szakmájában foglalkoztatják, most kapott egy magas fizetésemelést, 25 éves, úgyhogy olyan nagyon sok tapasztalata még nem is lehet és te elégedetlen vagy....Hát az biztos, hogy a párod helyére kb. 5 perc alatt találnak ekkora fizetésért elégedett alkalmazottat.
2017. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor szerinted főiskolai/egyetemi végzettség nélkül, nyelvvizsga (?) nélkül, ügyvédi irodában mégis mennyit kellene, hogy kapjon?

Ez teljesen korrekt, voltam már jó pár ügyvédi irodában hasonló pozícióban interjún, átlagban ennyit kapnak.

De ha nem tetszik neki, akkor persze, lehet menni a lidlibe kasszázni, hangoztatják, hogy akár nettó 250-et is lehet kapni. Hát hogyne. Ha annyit lehetne keresni úgy, hogy nem mész tönkre idegileg, nem gondolod, hogy nem lenne ekkora nagy üresedés meg fluktuáció?

2017. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A felsőfokú szakképzés hiába 2 éves, az nem egyenlő az OKJ-vel, de persze nem is diploma szinten van, tisztában vagyok vele. Egyébként egy 180-190-es fizetésemelést célzott meg (2 éve van a cégnél és eddig nem emeltek semmit). A fő bajom az egésszel az, hogy plusz melót várnak el a plusz pénzért. Emiatt nem tartom korrektnek főleg.
2017. márc. 9. 13:39
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Jogi asszisztensként banknál 160.000 ft a fizetésem.
2017. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy szép mondás: valamit, valamiért.
2017. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!