Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten br.250 ezer forint...

Budapesten br.250 ezer forint pénzügyi területen, pályakezdőként jónak számít?

Figyelt kérdés

Még nincs meg a diplomám, júniusban államvizsgázom, illetve angolból és németből is alapfokon beszélek (németből van középfokú nyelvvizsgám, de fogalmam sincs hogy lett meg).


Azért merült fel a kérdés, mert én félve kértem ennyit a fent leírtak miatt, azonban a HR-es hozzáállásából azt szűrtem le, mintha kevesellné az összeget, majd mikor értesített, akkor is azt mondta, hogy "természetesen megadjuk az általad kért összeget". Így utólag elgondolkodtam, hogy megfelelő-e ez az összeg vagy többet kellett volna kérnem.


2017. márc. 10. 16:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem: van egy gazdasági OKJ végzettségem.
2017. márc. 10. 16:26
 2/21 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
BSc-vel ha sok egyéb juttatás (cafetéria, céges lószerszám, stb.) jár mellé, akkor reális. MSc-vel már nagyon nem.
2017. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Igazából a Bsc-mhez még az államvizsga hiányzik, de akkor ezek szerint reálisnak mondható. Amiről eddig tudok, az a + br. 30 ezer cafetéria, plusz kedvezményesen lehet vásárolni céges termékeket, de ez utóbbival nem valószínű, hogy élni fogok, mert nem nagyon használok nőként alkatrészeket.
2017. márc. 10. 16:30
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy középfokú végzettséged van, úgy neccesen reális lehet, bár szerintem nagyon kevés. Én ennyiért tuti nem dolgoznék 5*8 órát egy héten, max 2*8-at.
2017. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy tényleg többet kellett volna kérni, bár ha nagyon akartak volna, akkor gondolom többet adnak. A szerződésben az áll, hogy ez az összeg az eltelt idő és egyéni fejlődés során a vezető döntése alapján változhat.

Bár van olyan ismerősöm is, aki diplomával bruttó 180 ezret keres vidéken pályakezdőként szintén pénzügyön, illetve olyan is, aki mérnöki végzettséggel bruttó 175 ezret kapott két éven át pályakezdőként.

2017. márc. 10. 19:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten br.250 ezer forint pénzügyi területen, pályakezdőként nem számít jónak. Vidéken nem rossz, én pont ennyivel kezdtem + cafeteria + teljes üzemanyag térítés. Csak egész más ez vidéken, és egész más a fővárosban.
2017. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kell-e az idegennylevt használnod, mert a mostani tudásod igazából értéktelen, de ha magyar a cég, csa magyar partnerekkel, úgy tök jó.
2017. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát most kicsit el is ment a kedvem a munkától. Én meg még azt hittem sokat kérek, mikor megjelöltem a fizetési igényemet.

Szerintetek mennyi lett volna akkor a megfelelő összeg?

2017. márc. 10. 19:46
 9/21 A kérdező kommentje:

Igazából mindig németet tanultam, de valahogy nincs hozzá érzékem, főleg szóban. Szeptemberben kezdtem el angolt tanulni, ez elég jól megy, de eddig csak alapfokra sikerült fejlesztenem, viszont mindenképp a következő 1 évre tervezem minimum középfokúra felfejleszteni.

Az angol nyelvtudás hiánya és a szakmai tapasztalat hiánya (szinte mindenhova minimum 2-3 évet várnak) nagyban megnehezítette a munkakeresést, mert vagy az egyik, vagy mindkettő a legtöbb helyről hiányzott.

1,5 hónap munkakeresés után emiatt is vállaltam ezt el, igazából az a tervem, hogy júniusban megszerzem a diplomámat, kb. 1 évet lehúzok ennél a cégnél, hogy elmondhassam, van tapasztalatom, ez idő alatt megtanulok középszinten angolul, így talán a jelenleginek a dupláját is megkereshetem majd.

2017. márc. 10. 19:51
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem: Ide előnyként jelölték meg az alapfokú angol nyelvtudást, napi szinten nem kell használni, sőt az interjún sem mérték, nem is esett róla szó.
2017. márc. 10. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!