Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem fizet az AdSense? ...

Miért nem fizet az AdSense? Több százezres "össz" nézettsége van a videóimnak, és 10 fillért nem fizet az adsense!

Figyelt kérdés

A kifizetési küszöböm 2000 ft és nem 20000ft ahogy mások írják!(ha 20 ezer,akkor miért 2000ft van kiírva?)

Azért kezdtem el feltölteni videókat,mert egy you tube szakértő az állította (az RTL-en),hogy "egy kattintás 10 fillér,tehát megéri"feltölteni videokat!Hitelesített ,adsense fiókkal rendelkezem,a reklámok mennek, de az adsense NULLA forint!

Ha ez (ahogy mások írják)valóban csak azoknak éri meg,akik több százezres feliratkozót szereznek,(nem pedig több százezres NÉZETTSÉGET)akkor ezzel sok embert húz majd be a you tube!



#fizetés #pénz #AdSense #Adsense nem fizet #you tube pénzszerzés #pénzszerzés feltöltésből
2017. márc. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"egy you tube szakértő az állította (az RTL-en)"


Ja, "youtube szakrértő"

2017. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom milyen jutub szakértőt hallottál de ez nettó bullshit.
2017. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A bevétel attól függ, hogy hányan kattintanak rá a hirdetésekre. Nem nézi meg a hirdetést senki, te sem kapsz semmit. És attól is, hogy melyik országból kattintottak rá. USA sokat, India keveset fizet. A Youtubon 0 Ft van kiírva?
2017. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a csatorna címe?
2017. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy is 20ezer a küszöb...vagy a kérdés kamu vagy te vagy segghülye az egészhez, mert nem így működik...:D
2017. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

amúgy is 20ezer a küszöb...vagy a kérdés kamu vagy te vagy segghülye az egészhez, mert nem így működik...:D


ha lenne egy csepp eszed,elolvasni mások panaszát is (mert van azért egy pár)a neten,és egyszer lesz jóváhagyott adsense fiókod,akkor rájössz majd,hogy megnézheted akárhol(a súgókat is beleértve)az Adsense oldalán SZÓ SEM ESIK 20 EZRES küszöbről!!!!!Olvasd el figyelmesen amit leírtam!Az meg a másik,hogy ha olyan okos vagy,hogy mindent tudsz,AKKOR MIÉRT NEM ÍROD LE ,HOGY MŰKÖDIK?AHELYETT,HOGY CSAK KRITIZÁLSZ??AZÉRT JÖTTÉL ERRE AZ OLDALRA,HOGY MÁSOKAT MOCSKOLD,VAGY SEGÍTENI?MERT A VÁLASZODBAN SEMMI SEGÍTSÉG NINCS!

Legközelebb valaki értelmes válaszoljon már!

2017. márc. 15. 13:29
 7/8 A kérdező kommentje:

"egy you tube szakértő az állította (az RTL-en)"


Ja, "youtube szakrértő"



én ilyet nem írtam,hogy szaKRértő??

2017. márc. 15. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat.
2017. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!