Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkanap? Ti izgultatok?...

Első munkanap? Ti izgultatok? Hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok most hétfőn lenne életem első munkája, irodai, de eléggé félek, gyomoridegem szokott lenni. Ti is ilyenek voltatok!? És könnyű a beilleszkedés, megszokás? Valaki valami nyugtató véleményt tudna ide írni? :) Köszi.
2017. márc. 17. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem sok olyan hírt hallok a híradóban hogy az emberek tömegesével belehalnak az első munkanapba.


Vagy könnyű lesz beilleszkedni, vagy ami valószínűbb hogy nem. Rád szállnak a régi dolgozók, jobb esetben csak szívatnak rosszabb esetben teljesen ellehetetlenítik az ottléted.

2017. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytől függ.

Mikor a kötelező gyakorlatomon voltam, akkor ott örültek nekem, mert mindent rám tudtak sózni, amit nem volt kedvük és/vagy idejük megcsinálni. Jó fejek is voltak, nagyon jól éreztem magam.

Aztán első munkahelyemen, ahol már nem gyakorlatos voltam, voltak olyanok, akik barátságosak voltak és jól éreztem magam velük, de voltak olyanok is, akikbe mindenbe beleakartak kötni, a hátad mögött kibeszéltek stb. azonban nem csak az új embert beszélték ki, hanem egymást is...

A jelenlegi munkahelyemen jól érzem magam. Első nap én is ideges és feszült voltam, mert hirtelen beestem egy nagy multiba és nem tudtam milyen lesz, de majdhogynem az első napon el is múlt a feszültség. A főnököm nagyon rendes, segítőkész, ha valamit nem tudok, akkor nyugodtan kérdezhetek tőle, és a többiek is jó arcok.

2017. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hétfőn lesz az első munkanapom, szintén irodai meló, és nem sokat tudok segíteni a megnyugtatásban, mert én is nagyon izgulok. Még úgy is, hogy nem ez az első munkahelyem. Mindenesetre majd gondolok rád hétfőn! :D
2017. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
annyira jelentéktelen nap volt az életemben, hogy nem is emlékszem rá.. azóta eltelt 8 év, és sok "első munkanapom" volt.
2017. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. munkahelyemen vagyok, sose volt semmi gáz első nap.
2017. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első nap bemutatnak a többi kollégának körbevezetnek, elkezdenek betanítani, ennyi. Azért ennyire nagy felhajtást nem kell ebből csinálni. Értem, hogy izgi és első munka, de ez már a túllihegés szint.
2017. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. nem túl bíztató

2. jól hangzik

3.írtam privátot csekkold le :D

4. nos kinek mi

5. köszi

6. sajnos sokatn túllihegik, mivel nem tudjuk mire számítsunk.


összegezve köszi mindekinek a választ még írjatok ha van a témával kapcsolatban mondandótok.

2017. márc. 17. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túldimenzionálni. Egy nagyobb cégnél folyamatos a jövés-menés, ha jön egy új ember, nem akkora újdonság. Általában segítőkészek az emberek, hiszen mégiscsak egy hajóban eveznek. Csak neked lesz sok ember idegen, nekik csak egy, de ez az érzés elég hamar elmúlik. Ha esetleg sokáig nem sikerül beilleszkedned, akkor lépj le, mert egy normális munkahely nem úgy működik.
2017. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, szerencse, hogy feltalálták a próbaidőt, így gyakorlatilag 1,2 vagy 3 hónapig melyik cégnél hogy, ki lehet tapasztalni a dolgokat és lelépni ha nemjó.
2017. márc. 18. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőket mindenképp könnyebb lesz a beilleszkedés, mert a férfiak körül fognak ugrálni. Főleg, ha egy olyan irodáról van szó, ahol csak elvétve van nő. Egyébként nem kell izgulni, ha nem tetszik, természetesen tudsz váltani. Milyen munkakör egyébként?
2017. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!