Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi időt érdemes eltölteni...

Mennyi időt érdemes eltölteni egy gyárban?

Figyelt kérdés

Sajnos nyelvvizsga hiányában nem érvényes a rendes végzettségem és nincs pénzem tanárhoz eljárni, máshova pedig nem vesznek fel. Itt arra gondolok, hogy ugye aki 10 éveket dolgoz le az rákos lesz, majd meghal. Ugye nem nagyon kell mondanom váltakozó műszak, a zaj, a levegőben a káros anyagok. Most mi az az időtartam aminél úgymond semmit nem számít még hogy én dolgoztam itt X ideig?

Mennyi az X? Tudom, kicsit hülye a kérdés, mégis körübelülre csak lehet tudni.


24 F



2017. márc. 22. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vegyi anyagokkal fogsz dolgozni, uránnal, hypoval vagy igen ? Ha téged a kényszer visz rá akkor addig amíg szükséges, amíg nem találsz jobbat.

Ismerek olyat aki az egész életét ott töltötte és él és virul és eljött nyugdíjba 40 év után (Bőrgyár, dohánygyár, gyógyszergyár).

2017. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

" Itt arra gondolok, hogy ugye aki 10 éveket dolgoz le az rákos lesz, majd meghal. "


Ha neked ezt tanították az egyetemen, akkor a gyárból fogsz nyugdíjba menni. Mint sokan mások. És jé! Van aki 40 évet robotol egy gyárban, mégsem lesz rákos.

2017. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az egyetemen tanították, hanem hallottam.
2017. márc. 22. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de ez szánalmas. Miért nem állsz neki otthon? Valószínűleg tudsz már valamennyire angolul. Ennyivel elengedni egy diplomát amiért éveket dolgoztál, csak mert képtelen vagy megtanulni középfokon angulul!!!! Ne nevettess már.
2017. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

"nyelvvizsga hiányában nem érvényes a rendes végzettségem és nincs pénzem tanárhoz eljárni"


nyelvvizsgához nem kell pénz, típusfeladat millió+1 van a neten, be kell gyakorolni, azt kész. Szövegértési feladat szintén millió+1 van a neten. Pénz helyett csak idő kell inkább hozzá.

2017. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén az a baj, hogy én gépnél nem tudok tanulni az egyetemnék is így volt, az otthoni feladatokat rohadtul nehezen csináltam meg, az anyaggyűjtés meg ilyesmi mindig nehezen ment. Ugyanis a gép nem olyan mint egy könyv hogy azt olvasom, hanem itt tartok 1-1 szünetet megnézek más oldalakat és órák telnek el, ellenben ha egy emberrel beszélek úgy én is sokkal aktívabban részt veszek benne jobban megragadnak a dolgok, a tanulásra nem sajnálom a pénzt.
2017. márc. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!