Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért félek jelentkezni...

Miért félek jelentkezni bárhova is? Lenne esélyem bekerülne így normálisabb helyre?

Figyelt kérdés

Röviden, 20 éves vagyok , van érettségim, és felszolgáló szakmám, 2,5 dolgoztam egy "neves" Hotelben(2 év szakmai gyakorlat + fél évet mert visszahívtak). Viszont ott kellett hagynom bizonyos nézeteltérések miatt..

Nem vagyok rossz munkaerő, teljesen megvoltak elégedve velem a régi helyen, szóval azzal nincs gond, hogy rosszul csinálom a dolgom, viszont nem vagyok beszédes nagyon, ami pont rossz ha felszolgáló az ember, nehezen teremtek kapcsolatot, és félek, hogy az új helyen emiatt kiraknak vagy bármi..

Sosem voltam még interjún sem, nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok, mivel a régi helyre simán felvettek mert ismertek már..

Hogyan megy ez az egész álláskeresés? Interjúk stb? Ilyen tapasztalattal milyen hamar találnék állást?


2017. márc. 22. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem volna kedved velem jelentkezni valahová?
2017. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!