Szimpátiainterjú?

Figyelt kérdés

Mondjuk 7 éve nem zavart volna, de ma már kezd. Behív interjúra egy adott munkakörrel kapcsolatban csak azért, hogy megnézze hogy nézek ki. Főnökről van szó amúgy. A munkakör dolgaihoz nem nagyon tud mit szólni, amikor részletezem a dolgokat, max ennyit kapok, hogy aha aha értem, meg sietett volna el. Semmi konkrétum az állásról. Amikor kérdem miesz a következő, elkezdi ez most egy szimpátia interjú, megnézze milyen vagyok, próbafeladat majd többi kör. Persze tuti majd a végén derül ki, mégsem jó.


Sok első körön voltam, de ott kiderül MINDEN az állásról. vagy hr es elmondja, utána feladat, majd a többi. Vagy eldönthetem, hogy nem.


Megalázó, hogy a munkavállalót idiótának nézik és a legtöbb helyen a kiválasztás folyamata sem normális. Elveszi az ember kedvét, hogy ott dolgozzon. Valakinek tapasztalata?


2017. márc. 24. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, már megvan az ember az állásra, csak falból behívnak 5 majmot. Nem ritka az ilyen.Én már annak örülök, ha vmi szakmait kérdeznek interjún.
2017. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annak en is. Rossz erzes ha latom, hogy nem igen van kozuk. Pont amiatt vagyok most munkanelkuli, mert elozo helyen nem tudtak mi van....

Mert ilyenkor latszik, hogy a munka milyen lesz. Legalabb olvasson kicsit utana mire keres embert, vagy valamelyik dolgozo segitsen.


Nekem volt mar hogy tok uj pozicio, de hasonlo kvalitasu embert is hoztak interjura, direkt ezert.

2017. márc. 24. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!