Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyelviskolában tanítók,...

Nyelviskolában tanítók, mennyi az órabéretek? Én 1200-at kapok.

Figyelt kérdés

Ez csak szerintem irreálisan kevés? Ha megnézzük, magántanítvánnyal legalább a dupláját keresem. Értem én, hogy jól mutat a CV-ben, hogy egy nyelviskolában dolgoztam x ideig, de azért ennyire nem biztos, hogy megéri.

Még csak múlt héten volt az első órám, tehát benne vagyok az ún. próbahónapban, szerintetek otthagyhatom, otthagyjam?


francia nyelvről van szó.



2017. márc. 26. 13:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és Budapest-belvárosi nyelviskola.
2017. márc. 26. 13:30
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Magántanítványaid után mennyit adózol, lesz belőle nyugdíjad, tébéd?
2017. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy bejelentett alkalmazott vagy-e vagy vállalkozóként dolgozol a nyelviskolának?


Ha alkalmazottként, akkor nézd azt, hogy ez egy stabil(nak látszó) pénzszerzési forrás, TB, stb.

Magántanítvánnyal hivatalosan csak adózva taníthatnál - s ráadásul a magántanítvány elég bizonytalan, bármikor lemondhatja - minimálbér után meg akkor is kell adózni.

Arról nem beszélve, hogy szerintem nem tülekednek a franciát tanulni vágyók - bár erre nem nagyon van rálátásom...

2017. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt sem vagyok bejelentve, ezért is elég fura az egész. Nincsenek túl jó érzéseim.
2017. márc. 26. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Honnan tudod, hogy nem vagy bejelentve?

És ha tényleg nem vagy, akkor milyen jogviszonyban foglalkoztatnak?

2017. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1200 franciáért rohadt kevés, 3-4 éve tanítottam angolt 2000/45 percért, most norvégot tanulok 5000/60 percért, franciával tapasztaltabb tanárként 3-4000/60 perc bőven elkérhető.


Tanárként kb. az óra idejének a duplája rászámítható készüléssel, javítással, órai utáni csakegygyorskérdésemlennével, és akkor még nem számoltuk az utazgatást, hiszen jó eséllyel nem egymás után lesz 4-5 órád. Ezeket összeadva egy legalja diákmeló órabérénél tartunk, úgy, hogy közben este meg kora reggel kell dolgozni.


Én ennyiért nem csinálnám, inkább dolgoznék valami multinál 6 óraban nettó 200-ért, délután meg tanítanék hobbiból.

2017. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nevetséges. A próbahónap is, általában az ilyen cégek azzal etetnek, hogy később majd több lesz, de ez a később sosem jön el.
2017. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellett az 5-ös választ lehúzni 51 %-ra, hogy "honnan tudod, hogy nincs bejelentve"... mert megnézheti az Ügyfélkapun keresztül?

Pl. tudtommal ha egyszerűsített foglalkoztatással jelentik be, az nem is látszik (rögtön) az Ügyfélkapunál.

2017. márc. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés.

Tudom, hogy magántanár nem hasonlítható, de én nyolc(!) éve 3.000 Ft-ot fizettem egy magántanárnak egy óráért.

Hány tanítványod van a csoportodban? (Ha még ott vagy egyáltalán)

2017. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!