Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Olyan embereket keresek,...

Kokavecz Attila kérdése:

Üdv! Olyan embereket keresek, akik már jó ideje kereskednek az IQ option-nél. Kérdeznék pár dolgot. Hogyan kereskednek? Mikor? Mikor nem? Honnan veszik az infókat a döntésekhez? Van-e valahol egy fórum ami ilyen témákat tárgyal?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel kinek mi a véleménye a bináris opciókról,hanem inkább szeretném fejleszteni magam amennyire csak lehet.Nekem működik teljesen csak tudom,hogy nem teljes a tudásom.Köszi előre is!

2017. márc. 27. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Na, egy újabb IQ bajnok :D Gyere vissza 1 év múlva, mikor legatyásodtál. Bináris opciónál a rulett is nagyobb arányban nyer :D
2017. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan kereskednek :Dddd Bináris opcióról beszélünk ember. Hazárdjáték. Több országban be van tiltva mint illegális szerencsejáték. Igazából az oldalról is tiltani kéne az erre buzdító kérdéseket. Inkább pókerezz, nem viccelek.
2017. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nah a sok veterán tőzsde cápa megszólalt...akkor ilyen alapon a tőzsde bármelyik formája kamu...csak azért mert valami nagyon nehéz az mitől kamu?vannak olyan emberek akiknek egyszerűen nem való a tőzsde.a gondolkodásuk és az egojuk miatt.lehet én is ebbe tartozok,nem tudom de nem ez volt a kérdés,hogy szerintetek balek vagyok vagy nem.ha már egy kérdésre se tudtok válaszolni akkor hogy lehet olyanról véleményetek amit ki sem próbáltatok,vagy még rosszabb meg sem értettétek csak talán 1-2 gyenge próbálkozás után feladtátok mert könnyebb valamit fikázni mint megérteni.akkor ha követjük ezt a "remek" eszmefuttatást akkor a lottót is be kellene tiltani hisz az is kamu...

álltassátok magatokat ti okos kommentelők,hogy igazatok van igy meg is van magyarázva az egótok... omg

ja?és még mindig nem ez volt a kérdés.. :D

2017. ápr. 28. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Jól van, ne hisztizz Ati :D
2017. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv, nekem írhatsz ha még érdekel, már egy ideje foglalkozom vele.
2017. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!