Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szokása némelyik munkakö...

Miért szokása némelyik munkaközvetítőnk, hogy iskolai végzettséget nem igénylő, betanított, segédmunkához és önéletrajzot kér?

Figyelt kérdés
Mit lehet egyáltalán írni egy ilyenbe,ha az ember nem akar kitárulkozni? Már megfigyeltem ha van rá lehetőség, hogy személyesen felkeresse a munkahelyet a munkavállaló akkor egy adatlapot kell kitölteni csak, ami tartalmazza a személyes adatokat.Ha interneten van hirdetve az állás akkor pályázat benyújtását kéri a közvetítő.

2017. márc. 30. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hoy értem, azt kérdezed, miért kérnek önéletrajzot? Miért, másképp hogy legyen? Csak írsz egy emailt, hogy "jó napot kívánok, jelentkezek az állásra"? Az önéletrazjba ugyanazokat kell írni, mint amiket az adatlapra írnál. Hogy mégis legyen valami fogalmuk, hogy ki vagy, csináltál e már hasonlót, van e 8 általánosod, netán végeztél valami iskolát. Nem motivációs levelet kérnek, nem kell fél oldalban taglalni, hogy miért akarsz ott delgozni, hanem csak felsorolásszerűen le kell írni magadról pár dolgot.
2017. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!