Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 hónapos megmaradási célprémi...

3 hónapos megmaradási célprémium és nettó 160-180E betanított segédmunkásnak? Már itt tartunk a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Ny-mo-i elektronikai összeszerelő cég betanított operátorokat (magyarul szalagmelóst) keres.

A nettó 160 műszakpótlékkal együtt 180E-s fizetés mellé (nettó!!!) még jár 3 hónapos megmaradási célprémium is. Vagyis ha a felvett melós marad 3 hónapot és aláír újabb 3 at, akkor kap egy célprémiumot csak azért hogy még 3 hónapig maradjon…

Mindez azért mert annyira nincs ember hogy már a napi termelést is veszélyezteti és akit fel is vesznek az is lelép pár hónap múlva. Rendszerint külföldre ahol kb euzt a betanított szalagmelót végzi de 2x ennyiért (legalább 2x).

A cég ezt megakadályozandó mérséklendő találta ki a célprémiumot.

Már tényleg itt tartunk?


2017. ápr. 2. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a gond? Örülj neki.
2017. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

csak azt nehezen hiszem hogy mindezzel együtt is lehet bezárni lesz kénytelen az üzem mert annyira nincs ember...

bakker nettó 180. tanárként nem keresek anniyt nem betanított tinglitangli szalagmelósként aki funkcionális analfabéta.

2017. ápr. 2. 13:10
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Tanárként néha tehetnél egy-egy írásjelet a süket dumádba...
2017. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt. Én is néztem hogy pl sok helyre már 180-200 nettóért keresnek targoncásokat, a fizu még nem is olyan extrém de volt olyan hely ahol olyan juttatási csomag van hogy csak pislogtam: 18 ezer cafeteria, ingyenes hazautazás havi egyszer, lakhatási támogatás, ingyen kondi bérlet stb stb.
2017. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Sok mérnök nem keresnek ennyit.
2017. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"bakker nettó 180. tanárként nem keresek anniyt nem betanított tinglitangli szalagmelósként aki funkcionális analfabéta."


1.- nagy valószínűséggel ezt 3 műszakban keresi meg - ami azért nem egy leányálom...

2.- senki nem akar fizikai munkát végezni (vagy ha igen, akkor inkább külföldön), többek között ezért is van hiány

3.- ha tanárként nem keresel ennyit és irigyled, akkor menj el szalagmunkásnak :-) (bocs, becs szóra nem kötözködésből mondom, de nekem pl. van egy csomó végzettségem - nem felsőfokú ugyan - mégis takarítok, mert most ebből lehet megélni :-)


És ennek fényében máris nem igaz az, ami itt a "sláger" a Gyakorin, hogy csak diplomával lehet jól keresni - de ha ezt le merem itt írni, akkor rögtön le vagyok húzva :D

De azért néha leírom, hogy nem így van :-)

2017. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Jó azt is tegyük hozzá hogy te tanárként ellötyögsz heti 10-12 órát, ami azért kicsit más mint heti 48 óra három műszakban.
2017. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy kereslet-kínálat a szabad piacon.
2017. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is azt tudom mondani kérdező, hogy ne irigyeld! Meg kár is irigyelned. Ugyanis simán felvesznek téged is. Hagyd ott azt a szar iskolát és menj oda dolgozni. Oda kell menni ahol megfizetnek. Csak a pénz számít, mindenki azért dolgozik.


De amúgy jah, itt tartunk és itt látszik, hogy bizony ezek a disznók simán tudtak volna eddig is jobb fizetéseket adni. Csakhát ha a magyar ennyiért is dolgozik, minek adjanak. Hát most már nem dolgoznak ennyiért. Jól teszik.

2017. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Ez lehet csali is . Kemény feltételek mellett elképzelhető hogy előfordul ennyi kedvezmény , de gondolom sok a jelentkező erős a norma és küldik el az embereket a célprémium kifizetése előtt . Esetleg ez is a kampány része és kimerül a támogatási tartalék a választások után .
2017. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!