Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az alábbi pozíciób...

Szerintetek az alábbi pozícióban mi lehet a reális fizetésigény 3év IT tapasztalattal?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 2. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Én bruttó 600 körül gondoltam, az reális lehet?
2017. ápr. 2. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a 600 sok, inkább 450-et mondanék.
2017. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ügynöki munka, még elvárások sincsennek, feladatleírás nincs, csak dobálózás nagy szavakkal

3éves IT tapasztalattal ide akarsz menni?

2017. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsadónak ilyen kis kft.-hez biztos nem mennék. Hamár mindenképpen a tanácsadás érdekel, akkor próbálkozz szerintem valamelyik nagy halnál. (a BIG4 pl. folyamatosan keres IT tanácsadókat).
2017. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Budapesten 450-ért ne vicceljetek már.
2017. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Az a tapasztalatom ezekkel a munkakörökkel (meg az ilyen munkaleírásokkal), hogy kb. titkárt keresnek. Rendszert tervezni, specifikálni, meg hasonlókat normálisan csak úgy tudsz, ha tudsz programozni is. Nem, nem elég az hozzá, hogy láttál már életedben kódot.

400 bruttó maximum.

2017. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!