Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát már most lefoglalni...

Minoo kérdése:

Diákmunkát már most lefoglalni nyárra?

Figyelt kérdés

17 éves leányzó vagyok, és szeretnék nyáron dolgozni. Viszont sokáig leszek iskolában az érettségi és hasonlók miatt (nagyjából június végéig), akkor pedig már nincsenek olyan jó ajánlatok, amelyek illenének is az én elképzeléseimbe. Van rá lehetőség, hogy már most jelentkezem egy diákmunkára, de csak júliustól kezdek el dolgozni, vagy inkább "nem várnak meg" vele, mert jelentkezést követően azonnal mennem kell?


Hostessként, vagy cukrászdai eladóként képzeltem el a nyaramat, tehát vendéglátóiparban helyezkednék el.


Köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 11. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan mint a szállás, hogy lefoglalom aztán majd megyek ha tudok. Aki előbb tud kezdeni azé a munka.
2017. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!