Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elakadtam az önéletrajzom...

Knifemaster kérdése:

Elakadtam az önéletrajzom szerkesztésénél, mi lehet a megoldás? (Összes szakmai tapasztalat kontra önéletrajz írás szabályai sémák stb)

Figyelt kérdés

Egy szakmai állásra jelentkeznék.

Az összes szakmai tapasztalatom kb.12 évet tesz ki,

A kérdés az,milyen formában tudom ezt megosztani a munkáltatóval, ha az önéletrajzomban csak 1.5 évnyi szakmai tapasztalat van feltüntetve 2010-ig visszamenőleg.


Minden munkahelyet feltüntetni, hogy ne legyen hézag az idővonalon nem lenne egészséges mert jó pár területen kipróbáltam magam,így esélyes hogy élből kukába dobják az önéletrajzom.



2017. ápr. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
relevánsakat hangsúlyozod illetve kiemeled mindnél azokat a feladataidat, amik a pályázott állásnál előnyt jelentenek
2017. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó minden apróságot feltüntetni. Az álláshoz kapcsolódó szakmai tapasztalatokat érdemes részletesebben leírni egy helyen, ez érdekli legjobban a munkáltatót. Utána esetleg egy külön szekcióban röviden megemlíteni az egyéb dolgokat. A lényeg, hogy könnyen kiigazodjanak rajta, és lássák, hogy képes vagy egy rendezett, átlátható dokumentumot összeállítani magadról.
2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!