Profi focista lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

1 nagy álmom van már 6 éves korom óta. Hogy profi focista legyek. 6 éves koromban a suliban kezdtem még el . Majd nagyon megtetszett felkerestem városom csapatát (Szentendre, SZE-FI) . Ott játszottam 12 éves koromig aztán kikerültem Svájcba (Frick,FC Frick) és most itt játszok 3. osztályban. Esetleg hogyan tudnám jobban fejleszteni magam? Tehetséges vagyok ezt már mondták többen.. Meg otthon most a Budapest Honvédnál játszanék. De inkább Svájcot választottam. Mennyi esélyem van még?


2017. ápr. 16. 11:04
 1/3 Estádio de Felchút ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy edzeni kell, meg edzeni, és ha végeztél az edzéssel, akkor még egy jó nagyot edzeni... és sokat játszani. Ha nem is vagy egy Messi, edzéssel sokra viheted. Mi a posztod?

2017. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Mindig kezdő vagyok . Balszélső védő vagy Balszélső középpálya a posztom. 70 perceket játszok. heti 3x edzés
2017. ápr. 16. 20:42
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:

"heti 3x edzés"


Akkor ebből legyen napi 3x edzés, akkor majd komolyan lehet venni az "álmaidat".


Olvass utána, hogyan lett CR7 a világ legjobb focistája. Nem heti 3 edzéstől, az biztos.

2017. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!