Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionozással nagyjából...

Kamionozással nagyjából mennyi pénzt lehet keresni egy évben? Pl. Waberer's nél nemzetköziben?

Figyelt kérdés

Tisztán kb mennyi marad meg? Mindenképp jó lenne ha írnátok egy összeget.


Nincs család csak magamra költenék. Félmilliót összelehet spórolni így? Válaszokat előre is köszönöm!


2017. ápr. 21. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kb 3 hónap. Haverom nyomja, 350 nettó, abból 150 ezer elmegy kajára meg egyéb dolgaira. 200-at el tud rakni.
2017. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
waberersnél kapsz 4 hétre kb 450-et, aztán számold ki mik az igényeid.
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
havi 200-300 megy félre, így évente 2.400.000 és 3.600.000 Ft-ot takarítok meg.
2017. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon biztató számomra, köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 21. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
a waberers nagyon rossz mérce, mert az egyik legxarabb cég magyarban... Gartner még talán jobb mérce lenne, de ahol legutóbb voltam ha 1-től 30-ig dolgoztál (csak hogy telihónap legyen), 600-at tudtál keresni tisztán, és évek után még jöttek bónuszok, a Waberersnél meg 1 évig voltam de 350-nél soha nem kaptam egy hónapban többet, tökmind1 mennyit dolgoztam.
2017. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen de kezdőket csak a Waberer's nél alkalmaznak nem?
2017. ápr. 22. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:

dehogy... sokan máshol (talán már a Gartner is), de pont valamelyik nap botlottam bele pl pécsen egy kis cégbe, kb 50 autójuk volt, alkalmaznak kezdőket ők is mert azt mondta a csávó ők dolgoznak a legjobban és legkultúráltabban. De a Reining, Duvenbeck is felvesz kezdőket, habár azokat nem ajánlanám... :D


Az OFA a Horváth Rudihoz is közvetített sok kezdőt, de azt nem tudom milyen ott dolgozni, azt látom hogy 2 véglet van: új scaniak meg ősrégi mercik meg volvok :D


Szóval szerintem sokkal jobban járnál kiscégekkel, lehet a fizetés is kevesebb, de fél-1 évet ellébecolsz ott, aztán mész tovább. Csak mindig tisztázd le előre velük hogy mit várnak el tőled, mert ha mágneseztetni meg 2kártyáztatni akarnak, meg túlvezettetni akkor tökmind1 hogy kevés a lehetőség de hagyd ott őket.

2017. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma akkora hiány van sofőrökből, hogy nem csak a Waberers alkalmaz kezdőket. Akár külföldi cégek is felvesznek, ha megy a nyelv, a pénz is baromi jó. Nincs sofőr! Jó meg pláne nincsen, így aki jó, és tud is, azt meg is fizetik, megtartják mindenhol. Magyar cégeknél, tisztán 400-450-et megkapod, Waberersnél nem. Külföldi cégeknél meg 2000-2500 € nettó. (Német, osztrák, brit, ír cégeknél, nemzetköziben). Olasz-spanyol nem pálya már, lenyomták a béreket a románok, bolgárok.
2017. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!