Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előnyös egy olyan ajánlólevél,...

Előnyös egy olyan ajánlólevél, ami kitér arra is, hogy emberekkel nehezen teremtek kapcsolatot? (mérnök)

Figyelt kérdés

3 év után felmondtam a mostani munkaszerződésemet és kértem a fönököt, hogy cisnáljon nekem referencialevelet.


Beleirta, hogy nehezen teremtek emberekkel kapcsolatokat, visszahuzodo vagyok és zárkózott.


28 éves lettem pár napja, tehát ez nem hiszem, hogy már változni fog.


Gondolom egy munkahelyre sem kell introvertált, empátiátlan ember, max akkor ha NAGYON NAGYON kiemelkedő. De én jó esetben is csak erős átlagos vagoyk.


2017. ápr. 22. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem előnyös. Miért írta bele? Rosszban váltatok el? Inkább a szakmai dolgokra szoktak ilyenkor kitérni.
2017. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

én 28 éves koromra változtattam meg, hogy nyitott legyek, közvetlen és tudjak beszélgetni az emberekkel!


Szóval változhat! Kérdés, hogy te változtatni akarsz e rajta?!


Amúgy meg nem előnyös. Ajánlólevélnek pont a pozitívumokról kellene szólnia... nem pedig arról, hogy ne engedjenek téged felnőtt pasi létedre emberek közé, mert 2 szót se bírsz kinyögni nekik.

2017. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne használd ez az ajánló levelet.

Tőlem még nem kértek soha.

Referenciák, hogy milyen projekteken dolgoztam, benne vannak az önéletrajzban.

Ezen kívül még volt olyan, hogy olyan referenciaszemélyt kértek, akit felhívhatnak. De nem tudok róla, hogy valaha felhívták volna.

2017. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szakmailag jókat irt.


"egyetlen negativum"-ként vette bele hogy szociopata vagyok

2017. ápr. 22. 20:29
 5/11 A kérdező kommentje:
MARADJUNK ANNYIBAN, HOGY AZ INTROVERTÁLT JELLEM EGY HÁTRÁNY.
2017. ápr. 22. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hát akkor vidd magaddal aztán adogasd be mindenhova azt a kocsog referenciát is xd.

Persze, hogy hátrány, ha valaki nem a munkádra kíváncsi, hanem arra, hogy tudsz táncolni, mert az asztal alá inni magadat a munkahelyi bulikon, meg hétvégeken a kollégák által szervezett partykon tenni a mácsót, megfektetni az összes tyúkot,a munkahelyen meg úgy és annyit pofázni, hogy cserepesre száradjon ki már a szád.

2017. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha annyi eszed sincs, hogy nem jöttél rá magadtól és kérdést kellett kiírnod, akkor én még burgert forgatni sem vennélek fel Balázska!
2017. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mérnök vagy, szóval ez annyira nem gáz. A saját tapasztalatom, hogy műszaki területen sok a befelé forduló ember. Én is mérnök vagy, egy kutatóközpontban dolgozom. A legtöbb munkatársam (én is) zárkózott. Persze ettől még beszélünk egymással, jól tudunk együtt dolgozni. Ez a tulajdonság inkább akkor hátrány, ha a munkavégzés során huzamosan kapcsolatba kell lépni emberekkel, és elsősorban idegen emberekkel. Klasszikus példa: pénztáros, eladó.
2017. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az introvertáltság egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy valaki szocipata vagy nem tud normálisan kapcsolatot teremteni egy munkahelyen.
2017. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy ne tudtam volna helytállni a munkámban a zárkozottság miatt.


A munkahelyi kapcsolatok elég szűk területre vannak korlátozva, ezekre magolással fel tudok készülni.


De nem olyna pl mint meggyözni valakit intuitivan (csajozásban pl, vagy munkában valami meggyőzés), mert arra nem igazán lehet felkészülni előre. Sajnos itt nem tudok teljesiteni.

2017. ápr. 23. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!