Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni szezonmunkák. Mik a...

Balatoni szezonmunkák. Mik a lehetőségek a büfés, pincéres állásokon túl? És mik a fizetések?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tanuló, de bakancslistás a balatoni munka, amig még fiatal (28) vagyok, és csúnyán szólva se kutyám, se macskám.

Érdekelnének tapasztalatok, élmények, sztorik.



2017. ápr. 23. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Akarsz lófsz pénzért napi 14-16 órába robotolni, hétfőtől vasárnapig szabadnap nélkül? Úgy hogy valami hányinger igénytelen munkásszállóba laksz?


Érdekes vágyaid vannak.

2017. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, akarok.
2017. ápr. 23. 20:27
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Kempingekbe szoktak keresni recepcióst, animátort, takarítót, egyéb személyzetet. Konkrtétan a Balatontourist kempingekbe most is kerenek. Honlapjukon nincs fent, csak facebookon. De esetleg strandokra is kereshetnek személyzetet. Ha előzetesen minimálbérrel számolsz, akkor csak pozitívan csalódhatsz, bár szerintem nem fogsz.
2017. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Inkább öngyilkos lennék mint hogy a balatonra menjek vissza szezonmunkára, hét napot dolgoztam egy héten, 12 órázás. Órabérbe lebontva kerestem 500 ft/órát. Ami semmi.

Utolsó hetet ki sem akarta fizetni a tulaj nekem és 4 másik embernek, aztán összetörtük a kocsiját. Persze utána sem fizetett ki minket, de legalább jobb lett a lelkemnek.

2017. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ironikus, a múlthéten kaptam egy lehetőséget Svájcból heti 5 nap meló, napi 8,5 óra munka bárban havi bruttó 3000 Frank. Nettóban kapnék olyan 1800 Frankot + borravalót.

Visszautasítottam, mert ennyi pénzért nem dolgozok Svájcban. Érdekes, hogy másnak jó a Balaton is, ahol húgyé szaré dolgoztatnak.

2017. ápr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok azon, hogy ennyi meg ennyit kapjak... 5 év Németországi kamionozás után már pont le..arom, hogy kapok 120.000, vagy 150.000ft-ot 3 hónapig... sokkal inkább az élménye számit... szeretném kiprobálni, és kész. Engedjétek el a fizetést. De mivel állandóan az folyik a csapból, hogy pincér, meg szakács hiány, csak érdeklődök mi van még.
2017. ápr. 25. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:

- pincér

- szakács

- fagyis

- cukrász

- fürdőmester (már ahol)

- butikban eladó

- büfés eladó

- mosogató

- recepciós (ha jól beszélsz nyelveket)

- szobalány, takarító

- karbantartó, gépész (szállodákba)

2017. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!