Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Élet nélkül önéletrajzot...

Élet nélkül önéletrajzot lehet írni?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem 18 éves. Csak általános iskolai végzettséggel rendelkezem, mert a gimnáziumot abbahagytam. Most elakarok menni letenni az érettségit és egy szakmát, de addig szeretnék munkát találni, hogy ne legyek csak teher a szüleimnek és saját magamnak megtudjam keresni a pénzt miegymásra, meg persze elkezdeni a gyűjtögetést a jövendőbeli terveimhez is. De itt jön a bökkenő, hogy ehhez kéne munka, sok munka pedig megköveteli a CV-t. Még azok is amikhez nem kell semmi képesítés. De mivel eddig nem tettem le semmit az asztalra és nincs semmilyen munkatapasztalatom nem tudok semmit felmutatni, hogy felvegyenek. Ilyenkor mit tudnék kezdeni az önéletrajzzal? Ha valakinek van egy kis ideje, megköszönném, ha segítene összedobni valami kompakt, de értékelhetőt.

2017. ápr. 29. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen inkább készségeket írj bele. Munkatapasztalatnak "pályakezdő", aztán sorold fel, hogy miben vagy jó.

Csapatjátékos, nagy teherbírás, stb. Nézegess álláshirdetéseket, onnan lehet ihletet meríteni.

2017. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Érettségit csak akkor tudod letenni, ha a középsulit is befejezed.

8 általánossal még a mekibe se vesznek fel, de ha tanulsz, akkor próbálkozhatsz diákmelóval, ott nem kell CV.

2017. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyre már elég a 8 általános pl. gyárakba operátornak, vagy bolti árufeltöltő stb.
2017. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 debremart válasza:
Énis 18 vagyok, én 4 hónapot dolgoztam a Gls-nél futárként. 8 általánosom van.
2017. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!