Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hűtőházban dolgozni?...

Milyen hűtőházban dolgozni? Mirelite Mirsa?

Figyelt kérdés
Milyenek a munkakörülmények? Fizetés?

2017. máj. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Belépéskor mindig hűvös fogadtatásban van részünk.
2017. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ezt miért ide kell írni??
2017. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
cool
2017. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Én -18 fokban dolgozom egy raktárban. Mindenképp öltözz alá. Egy mackó nadrág minimum és arra a munkaruha. 2 zokni, póló, pulcsi, sapka. Én pluszba símaszkot is hordok de van aki sálat is. Több kollégám hord símaszkot. Neked kell kitapasztalni, hogy mi a jó neked. Ha pakolsz és folyton mozgásban vagy akkor nem fogod érezni a hideget meg nem is fázol. Mi így tapasztaljuk. De, ha pl. targoncázunk vagy csak tárhelyet ellenörzünk akkor fázósak leszünk, akkor megyünk szünetre. Az adott raktárról nem tudok nyilatkozni, mert én máshol dolgozom. Nem kell megijedni a fagytól. :)

2017. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kívülről elég halálhelynek tűnt.
2017. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!