Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz egy recepciós...

Mennyire nehéz egy recepciós munkája? Mennyire keres jól?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mégis mi a franc lenne benne nehéz?
2017. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a franc, hogy 8 óra munkaidőben egyfolytában jönnek a vendégek és nincs idő enni, wc-re menni. Vagy óránként betéved 1 vendég. Mivel nincs tapasztalatom, pont ezért kérdezem.
2017. máj. 4. 21:36
 3/11 anonim válasza:
87%
Attól függ milyen recepciós. Egy hotelben bőven többet dolgozol mint 8 óra. Mosdóba már csak kimehetsz 3 óránként ugyanis ez benne van a munkatörvényben. Egyébként igen fárasztó és unalmas. Én ezt hallom. A nagy öt csillagos hotelekben nem keresnek rosszul de annyira jól sem. Az ötcsillagosnál rosszabb hotelekben meg kifejezetten alacsony bért kapnak. Az irodai recepciós más. Az a munka általában sima 8 órás műszak. Az a fizetés sem kiemelkedő, de szerintem ott többet kapsz mint egy sima hotelban.
2017. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, szállodarecepciósra gondoltam, ahova nyelvtudás is jól jön.

Amikor nem jön épp vendég, azt csinál, amit akar? Pl. írhat maileket, írhat gyakorikérdésekre hozzászólásokat, szerkeszthet szöveget, stb.?

2017. máj. 4. 21:51
 5/11 anonim válasza:
25%
Amikor nem jön vendég általában elküld a Front Office Manager téged vmi egyéb feladatot csinálni. A recepció az igen rugalmas állás. De biztos lenne szabad perced ilyenekre amit felsoroltál. De hidd el ez kemény meló.
2017. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Akik ezt kemény melónak tartják, azoknak mi számít könnyűnek?
2017. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
Utolsó válaszoló látom te nem látod, de elárulom akkor neked: A vendéglátás minden csak nem könnyű.
2017. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én elhiszem, hogy fárasztó egész nap ott állni a recepció mögött, de attól ez még nem egy nehéz munka.
2017. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem csinálnám, 1 napot dolgoztam Concierge ként egy 5 csillagos szállodában gyakorlatom alatt, szellemileg nagyon leterhelő és ezek az emberek akik a front desken vannak hamar kiégnek, akkor inkább már a Back Office.
2017. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Napi 12 órát kell állni. És hol éjszakás vagy,hol nappalos. Pár hét után zombi.
2017. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!